Defekt elektrik në stadiumin “Loro Borici”, një ditë para ndeshjes Vllaznia-Partizani
18/10/2019 18:57
Racizmi në stadium, dorëhiqet kreu i Federatës Bullgare të Futbollit
15/10/2019 19:25
Ëndrra Euro 2020 vazhdon , Kosova mposht Malin e Zi
15/10/2019 08:32
Prekazi driblon derbin, Shqipëri-Kosovë, zjarr në shtëpi
15/10/2019 08:28
Shqipëria spektakolare, shkatërron Moldavinë
15/10/2019 08:26
Reja kërkon lojë dhe pikë/ Para ndeshjes me Moldavinë: Vijimi i kontratës në dorën e FSHF
13/10/2019 20:36
Reja: S’jam i zhgënjyer për lojën, mëkat që humbëm në minutën e 90
12/10/2019 16:11
Humbje e pamerituar/ Gafa e Strakoshës na ndëshkon në fund
12/10/2019 08:11
Vetëm fitorja na mban në garë për kualifikim, Shqipëria synon 3-pikëshin në Stamboll
11/10/2019 08:25
Sfida ndaj Turqisë, tifozët hasin probleme me simbolet
10/10/2019 20:04
Stadiumi drejt përfundimit, gati për Francën
08/10/2019 19:17
Intervista/ Aldo Teqja: Më e keqja kaloi. Prindërit e futbollistit: Djali ra, nuk u hodh nga ballkoni
07/10/2019 23:07
Turqia ka frikë! Trajneri Gunes vlerëson Shqipërinë
07/10/2019 20:28
Challandes: Mali i Zi është një ekip shumë i mirë
07/10/2019 16:42
Vllaznia kërkon dy trofe, basketbolli shkodran, edhe në ligën ballkanike
05/10/2019 06:54
Superliga/ Partizani pret Teutën, Tirana udhëton në Vlorë
04/10/2019 16:34
Derbi i shqiptarëve/ Eleminatorët e Europianit përplasin Shqipërinë e Kosovën
03/10/2019 16:34
Emrat e 8 personave që do u ndalohet përjetë hyrja në stadiume, midis tyre edhe Alban Rexha
03/10/2019 11:06
Kupa e Shqipërisë/ Nuk ka surpriza të mëdha, 16 skuadra në këtë fazë
03/10/2019 10:42
Regjistrimet në universitetin e Elbasanit, shumë të interesuar për infermierinë
02/10/2019 13:51
Skema e bombave në stadium, si u futën mjetet piroteknike një natë para Tirana-Partizani
01/10/2019 21:00
Pranga për dhunën në stadium/ Në kërkim autorët e kurthit për tifozët e Partizanit
01/10/2019 16:04
Kurthet me bomba në ndeshje/ Policia zbulon planin e tifozëve, ndalohen disa persona
30/09/2019 19:57
Gola shqiptarësh, spikasin Cikalleshi dhe Balaj
30/09/2019 16:03
Botërori i Atletikës, Fraser-Pryce medalje ari në 100 metra
30/09/2019 12:55
Minuta çmendurie para ndeshjes, Partizani fiton derbin
30/09/2019 00:54
Tirana-Partizani/ Përleshen tifozët, qëllohen më gurë, të lënduar në fushë
29/09/2019 23:09
Video/ Ja pamjet e festës së lojtarëve të Partizanit me tifozët
29/09/2019 22:00
Përleshje në fushë mes dy tifozerive, ja pamjet
29/09/2019 18:56
Video/ Bllokohet rruga, tifozat drejt stadiumit për derbin Tirana-Partizani
29/09/2019 17:37