Stërvitje në karantinë/ Futbollistët, aktivë për përgatitjen fizike
03/04/2020 19:52
Trajneri italian në izolim/ Si e kalon ditën Sormani i Partizanit
01/04/2020 20:34
Top News – Ish kreu i Marseille/ Ndërron jetë, ishte me korona
01/04/2020 11:33
Nuk ka Lojëra Olimpike/ Gega, sytë te Evropiani i atletikës
30/03/2020 12:47
Top News – Juve, ulje pagash/ Ronaldo mbeshtet Chiellinin
28/03/2020 14:41
Presidenti i Ligës, letër Ramës. Kërkon ndihmë financiare për klubet e Superligës
27/03/2020 15:37
Top News – Guardiola, Messi, Inter/ Ndihmë në luftën ndaj Covid-19
25/03/2020 14:13
Çalja vazhdon stërvitjen/ Peshëngritësin nuk e spraps koronavirusi
23/03/2020 15:48
Top News – E ardhmja e futbollit/ Infantino rasti për ta reformuar
23/03/2020 15:05
Top News – Futbolli evropian/ Uefa, tjetër takim për kalendarin!
23/03/2020 13:19
Top News – Tokyo 2020 shtyhet!/ Tre data të mundshme për eventin
23/03/2020 13:04
Skandal/ Tirana thyen urdhrat, del në stërvitje duke rrezikuar jetën e lojtarëve
20/03/2020 17:59
Top News – COVID-19, vijon përhapja: Preket ylli i NBA, Kevin Durant
18/03/2020 10:42
Olsi Rama: Nuk mund të luhej pa kontakt fizik, ashtu siç na u këshillua
12/03/2020 17:40
Strakosha: Qëndroni në shtëpi/ Lazio, stërvitje në shtëpi me programe të veçanta
11/03/2020 20:16
Kampionati pa tifozë/ Vendimi i federatës, ndeshjet do të zhvillohen
10/03/2020 20:43
Futboll pa tifozë/ Vendimi pas shfaqjes së koronavirusit
09/03/2020 22:52
Legjendat zbresin në fushë/ Luajnë në stadiumin e restauruar të Sarandës
08/03/2020 12:48
Nesër, Tirana-Laçi/ Egbo: Nuk kemi frikë të themi që jemi për titull
07/03/2020 20:35
Tirana me këmbë në tokë/ Torassa: Ende nuk kemi biseduar për rinovim
06/03/2020 19:21
Nesër Partizani-Teuta/ Sorman: Skuadra luajti mirë, na presin ndeshje të rëndësishme
03/03/2020 16:11
Ulet TVSH për sportin/ Investimet e klubeve do tatohen 6%
03/03/2020 11:44
Orges Shehi, trajner i Kukësit/ Gjici: Duro duhet të kishte dhënë vetë dorëheqjen
01/03/2020 21:03
FANTASTIKE/ “Tirona Fanatics” elektrizojnë Tiranën akoma pa filluar ndeshja
28/02/2020 18:07
Sot derbi i kryeqytetit/ Tirana dhe partizani, disa orë para përballjes në “Air Albania Stadium”
28/02/2020 16:18
Rama: Kemi një marrëveshje me Malën. Gregu? Do e shoh ndeshjen me mua
27/02/2020 21:09
Smajlaj dhe Burraj nderojnë flamurin shqiptar në mes të Beogradit
27/02/2020 21:08
Tirana U-17 “shpartallon” Partizanin dhe fiton Kupën e Shqipërisë!
26/02/2020 20:23
Esat Mala nën urdhrat e Sormanit, lajm i madh për tifozët e kuq para derbit
26/02/2020 19:34
Derbi me 250 forca sigurie private! Këngëtari Majk spektakël në pushim të ndeshjes
25/02/2020 20:06