Shiko kush LUAN, 20 Janar 2018, Entertainment show
21/01/2018 02:40
Binjakët me Soni Malaj Ervin Bushati Edi Manushi Manjola Begolli
19/01/2018 20:58
Shiko kush LUAN – Party me DJ Ervin Bushati
19/01/2018 20:58
Ndaje ose Pije me Soni Malaj & Ervin Bushati
19/01/2018 20:58
Një bisedë aspak e zaknoshme mes Manjola Begolli & Delinda Zhupa
19/01/2018 20:57
Shiko kush LUAN – Soni Malaj – Zeshkania
19/01/2018 20:57
Shiko kush LUAN, 13 Janar 2018, Entertainment show
14/01/2018 11:48
Ja si hapet Shiko kush LUAN nga Luana Vjollca
08/01/2018 18:13
Shiko kush LUAN – Performanca e Ermal Fejzullahu & Lumi B
08/01/2018 18:13
Shiko si luajnë – Ilda Bejleri, Rashel Kolaneci & Aurela Hoxha, Dren Abazi Lumi B & Ermal Fejzullahu
08/01/2018 18:12
Ndaje ose mbaje, Ilda Bejleri, Lumi B, Rashel Kolaneci, Ermal Fejzullahu, Dren Abazi, Aurela Hoxha
08/01/2018 18:11
Shiko kush LUAN, 6 Janar 2018, Entertainment show
07/01/2018 02:45
Shiko kush LUAN, 1 Janar 2018
02/01/2018 00:31
Shiko kush LUAN – Best off
31/12/2017 13:28
Isli Islami & Marin Mema vs Sara & Lori Hoxha, sfidë me pantomime; Albana Osmain & Xhemi Shehu
27/12/2017 20:43
Shiko kush pergjigjet – Lori Hoxha & Xhemi Shehu; Marin Mema & Isli Islami
27/12/2017 20:42
Shiko kush LUAN – Betejë Kërcimi Sara vs Lori Hoxha & Isli Islami vs Albana Osmani
27/12/2017 20:42
Shiko kush LUAN, 23 Dhjetor 2017, Entertainment show
24/12/2017 10:56
Ndaje ose Qepe me Luana Vjollca & Berat Buzhala, Anjeza Maja & Robert Berisha
18/12/2017 20:14
Vetëm 5 sekonda me Mand Peza dhe Berat Buzhala
18/12/2017 20:08
Shiko kush Përgjgijet me Kelvi Kadilli, Marsela Çibukaj, Ed Manushi dhe Gent Hazizi
18/12/2017 20:07
Shiko kush LUAN – Hapja e emisionit nga Luana Vjollca
18/12/2017 20:07
Shiko kush LUAN, 16 Dhjetor 2017, Entertainment show
17/12/2017 00:01
Shiko kush LUAN, 9 Dhjetor 2017
10/12/2017 12:34
Ndaje ose pije – Eni Jani & Arbi Mazniku; Ronela Hajati & Niko Komani
10/12/2017 00:03
Shiko kush përgjigjet me Bora Zemani & Niko Komani
10/12/2017 00:02
Sfida me Ronela Hajati, Arbi Mazniku, Bora Zemani, Eni Jani & Genc Fuga, Niko Komani
10/12/2017 00:01
Shiko kush LUAN, 2 Dhjetor 2017 – Entertainment Show
03/12/2017 03:29
Shiko kush përgjigjet – Klodiana Shala & Loreta Berhami, Mozzik & Getinjo
03/12/2017 00:01
Vetëm 5 sekonda – Luana Vjollca, Ervin Salianji & Gent Hazizi
03/12/2017 00:01