Julka Gramo i nxjerr “të palarat” të shoqit: Jo vetëm që u vonua, por kishte veshur…
20/09/2019 17:49
Flamur Noka plas “bombën” në Top Talk: Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë
20/09/2019 16:47
Humbësi fitues – Në Shtëpinë Tonë, 20 Shtator 2019, Pjesa 1
20/09/2019 15:03
Në Shtëpinë Tonë, 20 Shtator 2019, Pjesa 2
20/09/2019 15:02
Në Shtëpinë Tonë, 20 Shtator 2019, Pjesa 3
20/09/2019 15:01
Fundjava jonë – Në Shtëpinë Tonë, 20 Shtator 2019, Pjesa 5
20/09/2019 15:00
Qemal Zylo: Pengu im në vitet e para të emigrimit është kur nuk arrita të vij kur humbi jetën nëna
20/09/2019 11:05
Open – Saimir Tahiri flet për Open dhe debaton me analistët në studio pas vendimit për dënimin e tij
20/09/2019 02:00
Saimir Tahiri flet për Open pas vendimit dhe përplaset ashpër me Bushatin
19/09/2019 23:28
Basir Çollaku nxjerr videon eksluzive. “Nëse për këtë kanë gënjyer, kanë gënjyer për shumë gjëra”
19/09/2019 23:26
Kreshnik Spahiu: PS është distancuar nga Tahiri, edhe PD-së nuk i intereson arrestimi
19/09/2019 23:25
Avokati Lapaj zbërthem vendimin: Tahiri është lënë jashtë politikës dhe jashtë burgut
19/09/2019 23:25
Basir Çollaku flet për Open, ngre pikepyetjet: Ku shkojë Audi AA 003 GB?
19/09/2019 23:19
Drejtësi reale apo koka turku? Bushati pyet: Ç’punë ka një ambasador të ndërhyjë?
19/09/2019 23:19
“Të tjerët kanë vëllezër trafikante dhe si ndodh gjë”, kujt i drejtohej ky mesazh i Tahirit?
19/09/2019 23:16
“Kush është shefi i madh”? Avokati i Saimir Tahirit, nxjerr detaje të reja nga gjyqi i ish-Ministrit
19/09/2019 23:15
Fiks Fare, Dy qendra shëndetësore në Fier janë bërë vetë për “mjekim”, 19 Shtator 2019, Pjesa 1
19/09/2019 21:02
Fiks Fare, Avokati bllokon vendimin për pallatin me dokumente false, 19 Shtator 2019, Pjesa 2
19/09/2019 21:01
Fiks Fare, Deputeti kërkon përmirësimin e ligjit dhe “depozitat” e tij, 19 Shtator 2019, Pjesa 3
19/09/2019 21:00
Ashtu si nuk i kemi parë ndonjëherë… Kamela Islamaj dhe Eugent Bushpepaj në TKOB!
19/09/2019 20:56
Emanuela Pepkola: Nuk mjaftohemi me ndjesën e Murrizit, ishte sa për sy e faqe!
19/09/2019 20:54
Fiks Fare/ Qytetarja: Pronën e jetimëve te mi e gëzojnë falsifikatorët
19/09/2019 20:30
Fiks Fare/ Qendrat shëndetësore në Fier 50 vjet pa investime
19/09/2019 20:30
Fiks Fare/ Avokati sekser: U pagova nga dy palët, bllokova vendimin e Apelit, Vlorë
19/09/2019 20:30
Fiks Fare/ Deputeti kërkon përmirësimin e ligjit dhe “depozitat” e tij
19/09/2019 20:30
Fiks Fare/ Kadastra: Pallati po hipotekohet me dokumentat false
19/09/2019 20:30
Fiks Fare/ Kryeprokurori i Lushnjes: Çështja u parashkrua, dokumentat false janë në kadastër
19/09/2019 20:30
Ftesë në 5, Murrizi e quajti ”pjeshkëz”, Erinda Ballanca i përgjigjet, 19 Shtator 2019, Pjesa 1
19/09/2019 18:27
Ftesë në 5, Zana Çela, Eugent & Kamela 2 koncerte në Shëshin Skënderbej, 19 Shtator 2019, Pjesa 2
19/09/2019 18:26
Ftesë në 5, “Krasitja e trurit”, jua tregon Lira Gjika, 19 Shtator 2019, Pjesa 3
19/09/2019 18:26