PE, rezolutë kundër Francës: Refuzimi mund të sjellë destabilizim jo vetëm në Tiranë dhe Shkup
22/10/2019 19:01
14 shqiptarët e korruptuar sipas SHBA, lista me 100 persona që i refuzohet hyrja
22/10/2019 13:42
Negociatat/ Basha: Po mbahemi peng nga Rama; të ndjekë Maqedoninë në zgjedhje të parakohshme!
21/10/2019 17:05
Reforma zgjedhore brenda vitit, Rama: Nuk do presim opozitën, e kanë vendin bosh
21/10/2019 15:27
Basha kërkon zgjedhje të reja: Kushtet e BE-së, udhërrëfyesi për të dalë nga kriza
21/10/2019 13:32
Mblidhet kryesia e PS-së/ Diskutohen zgjedhjet e brendshme në parti
21/10/2019 13:26
Basha kërkon zgjedhje të reja :Kushtet e BE udhërrëfyesi për të dalë nga kriza
21/10/2019 13:11
Nga 3 janari qeveri e përkohshme, mësohet emri i kryeministrit teknik?!
21/10/2019 13:11
“Do komunikoj me Macron”, Rama sërish për negociatat: Dielli doli përsëri; asgjë nuk ndryshon në qeverisje
21/10/2019 12:25
Tri grupe për Reformën Zgjedhore/ Ekspertët po kthejnë rekomandimet e ODIHR në amendamente ligjore
20/10/2019 15:31
Diplomati bullgar: Po shtyjmë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut drejt Rusisë, Turqisë dhe Iranit
20/10/2019 12:20
Në Shqipëri s’ka zgjedhje/ Ministri Cakaj: Dështimi jo për fajin tonë
19/10/2019 15:13
Conte: 2 vende me shumicë myslimane kanë ëndërr të futen në BE, takimi i djeshëm gabim historik
18/10/2019 16:11
Nga PPE kritika për Francën “politika franceze izolon vendin”
18/10/2019 12:22
Takimi i BE në ngërç/ Debate të nxehta mes liderëve të BE për Shqipërinë
18/10/2019 12:14
Gjuzi thyen etikën e veshjes në parlament, Ruçi i tërheq vëmendje
18/10/2019 11:46
Tërhoqi vëmendjen me gafat gjatë fjalimit të saj, reagon deputetja: Gabimet për njerëzit janë
18/10/2019 11:40
A do të shkojë vendi në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet kryeministri Rama për Open
18/10/2019 07:51
“Koha për politikë”, Grida Duma promovon librin e saj
17/10/2019 20:38
PD harton reformën zgjedhore, Bylykbashi: Vota elektronike, financimet, emigrantët
17/10/2019 20:23
Von der Leyen shuan shpresat e fundit: Fatkeqësisht, nuk ka shenja pozitive për negociatat
17/10/2019 20:19
Hahn: S’është dështim i Shqipërisë. Komisioneri: Vendimi lidhet me dinamikat e brendshme të Evropës
17/10/2019 15:29
Negociatat/ Hahn takon Ramën: Shqipëria i ka përmbushur detyrimet, të tjerat janë probleme të brendshme të BE-së
17/10/2019 12:54
Krerët e vendeve të BE-së nisin samitin në Bruksel
17/10/2019 12:17
Gjuzi sportiv në parlament/ Ruçi nuk kursen vërejtjet: Respekto rregulloren!
17/10/2019 11:56
Merkel nuk e bindi dot Macron-in/ Presidenti francez: Reformim i BE, pastaj negociata me Tiranën e Shkupin
17/10/2019 08:46
Dekretohet anëtari i Kushtetueses/ Besnik Muci ende nuk ka kaluar Vettingun
16/10/2019 19:27
Dokumenti sekret shqyrtohet nga Vettingu/ Muci me lidhje të papërshtatshme
16/10/2019 16:22
Rama drejt Brukselit: Po bëhet maksimumi për të marrë PO-në e merituar
16/10/2019 15:19
Dekretohet anëtari i kushtetueses/ Presidenti Meta vendosi për emrin e Besnik Mucit
16/10/2019 12:37