Kandidatët e Lokaleve 2019, “Bindja” në 25 bashki. 7 regjistrohen si të pavarur
14/05/2019 20:37
Wake Up/ Olti Rrumbullaku: Kishte ardhur koha ti futesha politikës
14/05/2019 12:27
Basha: Qeveria iu përgjigj thirrjes sonë me dhunë barbare!
13/05/2019 20:46
Basha: Rama, mos kalo caqet! Pushtetin s’e mban dot me dhunë. Largimi, i panegociueshëm
12/05/2019 20:26
Rama: Qeveria nuk rrëzohet; Vlerëson policinë, fton Bashën për dialog dhe ironizon Metën
12/05/2019 19:56
Ndërkombëtaret, thirrje kundër dhunës. Presidenti Meta bën thirrje për qetësi
12/05/2019 11:17
PS zgjedh kandidatët; Zyrtarizohen emrat për 59 bashki
11/05/2019 17:25
Basha: Nuk është betejë për pushtet, por zgjedhje pa PD nuk do të ketë. E shtuna vendimtare
10/05/2019 20:19
Basha: E shtuna vendimtare. S’është betejë për pushtet
10/05/2019 15:11
Basha sulmon Mogherinin. Akuzon Ramën në Pogradec e Gjirokastër
09/05/2019 19:23
Mogherini: Meritoni negociatat
08/05/2019 21:22
Opozita e re voton bashkë me PS. Plotësohen vendet drejtuese në komisionet kuvendore
08/05/2019 19:33
Basha: Nuk do ju lëmë të votoni!
08/05/2019 18:53
Basha: Drejt zgjedhjeve të parakohshme Parlamentare. Më 30 qershor s’ka zgjedhje
08/05/2019 16:04
Refuzoi betimin si deputet/ Indrit Hoxha nga lista e PD kishte dërguar në KQZ dokumentin e pranimit
08/05/2019 15:27
Kandidati i PD refuzon të betohet në Parlament: Shenjë neverie kundër krimit të rilindur
08/05/2019 12:10
“Meta aprovoi shkeljet e Konit”. Shahini: Mos shkarkimi dëmton 26 mijë studentë dhe pedagogë
07/05/2019 20:27
Nis Reforma Zgjedhore. Komisioni mes PS dhe opozitës së re në Kuvend
07/05/2019 20:19
Kryebashkiakët e përjetshëm. Në Kamëz dhe Maliq, Mziu dhe Topçiu nuk ndryshojnë
07/05/2019 19:48
Ish-deputeti Balliu në Polici. Përplasja e banorëve të Astirit me efektivët, do t’i bllokonin rrugën Edi Ramës
07/05/2019 18:09
Tabaku: FMN si opozita, shqetësim për përqendrimin e pushtetit ekonomik te kryeministri
07/05/2019 16:55
Balluku i shbën vendimet, ja reagimi i Gjiknurit në Top Talk
07/05/2019 16:38
Meta nuk e shkarkon Mynyr Konin
06/05/2019 20:39
PD nuk çon vëzhgues në Komision
06/05/2019 15:16
Politika, e ndarë për 5 Maj
05/05/2019 17:06
Edi Rama, mesazh me rastin e 5 Majit
05/05/2019 16:47
Basha: Për lirinë shkohet në betejë çdo ditë!
05/05/2019 16:42
Rama dhe Meta homazhe për Ditën e Dëshmorëve. Presidenti ka një mesazh politik
05/05/2019 16:40
Tryeza me pedagogët, prezantohet plani i PD. Basha: Ka të ardhme për arsimin
04/05/2019 19:37
Basha: Më 11 maj, përballja vendimtare; Kryemadhi: Të ardhme pa Ramën
04/05/2019 18:32