PD publikon dokumentet: Valdrin Pjetri pranoi krimin në Itali. Rama u informua
13/08/2019 15:38
Meta: Zgjedhjet e 13 tetorit, jo vetëm detyrim ligjor
12/08/2019 15:36
Bardhi: Rama e di që Valdin Pjetri është i dënuar, të ikin të dy
10/08/2019 15:45
Ndjekje penale për evazion/ Braçe: Abuzime edhe nga kompanitë e mëdha
10/08/2019 15:44
Braçe tregon rezultatet e aksionit kundër informalitetit: Ndjekje penale për evazion
10/08/2019 12:34
Aksioni anti-informalitet, Rama: Keqardhje për Havanën e famshme, por s’tolerohet askush
09/08/2019 15:41
Meta rrëzon koncesionin: “Orikum-Llogara”, ndjekje penale kush bëri kontratën
09/08/2019 15:35
Vaun e Dejës e merr PS; Ndryshon kryebashkiaku. Pjetri i përgjigjet akuzave të PD
09/08/2019 15:32
Basha: Tenderat për të vjedhur/ Kreu i PD mbështet dekretet e Metës
09/08/2019 15:27
Ndalohen 1300 azilantë, operacioni i FRONTEX në kufi që prej majit
09/08/2019 12:28
Basha: Plan kundër krimit. Paketa ligjore për kontrollin e aseteve të politikanëve është gati
08/08/2019 19:52
Hotelet fshehin çmimet, ministrja e Financave inspekton plazhin e Golemit
08/08/2019 15:31
Kamëz/ Suli e nis me pastrimin ditën e parë e punës, asnjë drejtor në zyrat e bashkisë
08/08/2019 15:20
Rakip Suli futet në zyrë, merr drejtimin e bashkisë Kamëz
07/08/2019 19:38
OSBE: Dialog pa kushte/ Përgjigjja për Metën: Nisni me reformën zgjedhore
07/08/2019 19:34
Rrëzohet ligji i koncesioneve dhe PPP-ve, Meta: Cënon interesin publik
07/08/2019 15:17
Konstituohen këshillat bashkiakë në Peqin dhe Vlorë, betohen kryetarët
07/08/2019 15:05
Shqetësime në Kosovë: Rusët po fuqizojnë ushtrinë serbe?
07/08/2019 12:50
Meta kthen ndryshimet në Kodin Penal: Rrezik për sigurinë juridike të qytetarëve
07/08/2019 04:21
Ndryshohet data e mbledhjes për konstituimin e këshillit bashkiak të Kamzës/ PD denoncon prefekten e Tiranës
06/08/2019 19:36
SHBA tregon si do e ndryshojë ‘Vettingu’ sistemin e drejtësisë
06/08/2019 12:33
PD nuk hyn në zgjedhje/ “13 tetori legjitim, por kusht që të largohet Rama kryeministër”
05/08/2019 19:39
Sot afati i fundit/ LSI, PR dhe PAA dorëzojnë kërkesën për regjistrim në zgjedhjet e 13 tetorit
05/08/2019 15:43
PD dorëzon bashkinë e Vorës; Fiqiri Ismaili del nga zyra pas 16 vitesh si kryebashkiak
05/08/2019 15:32
Mediu tregon nismën për marrëveshje
04/08/2019 16:22
Protestë kundër guroreve/ Organizatorët: Peticion kundër vendimit të Gjykatës
03/08/2019 19:35
Meta pyetje për kritikët e 13 tetorit: Kaq të domosdoshëm e keni dështimin e negociatave?
03/08/2019 15:35
Rama prezanton “Migjenin”, Boeing 737 do mbulojë fluturimet drejt Italisë
03/08/2019 15:20
Regjistrimi i opozitës për 13 tetorin, dështon mbledhja në KQZ
03/08/2019 12:36
S’ka protesta në Kukës, Gjici merr detyrën si kryebashkiak
02/08/2019 19:16