“Përballë regjimeve, qytetarët neutralë janë leshko”… Bushati debaton me Haxhiun dhe Sejaminin
30/09/2019 23:06
“Presidenti ka mik Ëngjëll Agacin”, ja çfarë thotë në Open Baton Haxhiu
30/09/2019 23:06
“Ilir Meta është kthyer në një kukull qesharake”… Bushati shpërthen në Open
30/09/2019 23:03
Si do ta votonte Rudina Hajdari kërkesën për shkarkimin e Metës? Flet deputetja
30/09/2019 22:22
Sherr në Open mes Kreshnik Spahiut dhe Neritan Sejaminit
30/09/2019 22:19
Kreshnik Spahiu: Opinioni i Venecias përmendi burgun, ja se për kë e ka
30/09/2019 22:18
Debat i fortë në Open për draft-propozimin e Venecias në lidhje me vendimin e Metës
30/09/2019 22:18
Kujt i dha të drejtë Venecia? Baton Haxhiu: Ilir Meta e ka shkelur 5-6 herë Kushtetutën, rastet
30/09/2019 22:10
Open – Spektakël deklaratash dhe akuzash mes Kryemadhit, Bushatit, Bolinos e Rakipllarit
27/09/2019 03:00
Çfarë fshihet pas thirrjes së Kryemadhit për të bojkotuar oligarkët?
26/09/2019 23:32
Rakipllari “zbërthen” vendimin e Bundestagut për negociatat dhe përplaset me Bolinon
26/09/2019 22:56
Ju kemi hequr mbathjet por… Bushati i shpjegon negociatat me një histori me pullë të kuqe
26/09/2019 22:56
A u “shantazhua” Opozita nga ndërkombëtarët? Kryemadhi kundërshton Bushatin
26/09/2019 22:53
Pse i tradhetove mbështetësit? Kreshnik Spahiu replika të ashpra me Kryemadhin
26/09/2019 22:50
“Pse fle në krevat me Ilir Metën paskam konflikt interesi”? Shpërthen në Open Kryemadhi
26/09/2019 22:46
Kryemadhi debat të fortë me Bolinon. “Nuk mund të quaj dot gazetar se ke marrë koncensione”
26/09/2019 22:46
A është gati Opozita për marreveshje me Qeverinë? Monika Kryemadhi zbulon detaje në Open
26/09/2019 22:40
Open – A rrezikohemi më nga tërmetet? Po nga “fake news” që i nxorrën njerëzit në rrugë?
24/09/2019 13:57
Bolino: Berisha mbështeti politikisht operacionin e “fake news” për tërmetin
24/09/2019 13:55
“Fake news”, Gazetari Aleksandër Marku tregon se si u transformua intervista me sizmiologun Grek
24/09/2019 13:54
Braçe bën deklaratën e fortë në Open: Drejtuesi i Syri.net i është fshehur policisë
24/09/2019 13:51
Carlo Bolino tregon në Open se si u shpik lajmi i rremë nga Syri.net që terrorizoi qytetarët
24/09/2019 13:15
“Institutet janë si oficeri në luftë”, Sazan Guri kërkon vëmendjen e Braçes
24/09/2019 11:34
Kur pritet të fillojë dëmshpërblimi dhe kush përfiton? Flet zv/kryeministri Braçe
24/09/2019 11:33
Maks Velo në Open: Nuk kemi asnjë rënie pallati, arritje e madhe e inxhinierisë
24/09/2019 11:19
Zv/Kryeministri Braçe nxjerr shifrat zyrtare të objekteve të dëmtuara nga tërmeti
24/09/2019 11:14
Ku ishin Braçe, Guri, Bolino dhe Maks Velo kur ra tërmeti i fuqishëm?
24/09/2019 11:00
Open – Saimir Tahiri flet për Open dhe debaton me analistët në studio pas vendimit për dënimin e tij
20/09/2019 02:00
Saimir Tahiri flet për Open pas vendimit dhe përplaset ashpër me Bushatin
19/09/2019 23:28
Basir Çollaku nxjerr videon eksluzive. “Nëse për këtë kanë gënjyer, kanë gënjyer për shumë gjëra”
19/09/2019 23:26