Çrregullimet në frymëmarrje te fëmijët janë një shenjë alarmi, Kuli: Ja kur duhet të bëheni merak
26/03/2020 23:11
Shefja e infektivit të pediatrisë flet për 4 fëmijët shqiptarë të prekur nga koronavirus
26/03/2020 23:11
Si të mbrohemi në shtëpi nga Koronavirus? Këshillat e mjekut anestezist Roland Xhaxho
26/03/2020 22:44
Ja si pastrohet një ambjent i prekur nga koronavirus me llampën ultraviolet. Flet Xhaxho
26/03/2020 22:38
Përse nuk bëjmë në testime masive? Manastirliu: Ne do të bëjmë aq testime sa të kërkojnë ekspertët
26/03/2020 22:34
“Kemi porositur 10 mijë teste”, Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë dhe flet me shifra
26/03/2020 22:18
U takua disa herë me Skënder Bratajn, a e ka bërë testin e koronavirusit Manatrirliu?
26/03/2020 22:17
6 masat e OBSH. Manastirliu: Jemi duke ndjekur të gjitha hapat, qeveria po punon në disa drejtime
26/03/2020 22:04
Manastirliu në Open: Ja kur do të fillojë nga puna spitali për koronavirusin
26/03/2020 22:04
Ministrja Xhaçka tregon se si do të funksionojë skema e emergjencës për qytetarët në nevojë
26/03/2020 21:49
Si po i disiplinon ushtria qytetarët e pabindur? Flet në Open Ministrja Xhaçka
26/03/2020 21:47
Open-Si po përballemi me Covid-19? Bushati,Haxhiu & Nurellari debatojnë pas rrëzimit të Albin Kurtit
26/03/2020 04:12
Teza provokative e Spartak Ngjelës: Po sikur Albin Kurti të nxjerri Vjosa Osmanin për Kryeministre?
26/03/2020 00:00
Parashikimi i Baton Haxhiut. Ja cfare do te ndohe tani per krijimin e Qeverise se re te Kosoves
25/03/2020 23:53
Adri Nurellari: Qeverinë e rrezoi vetë Albin Kurti, u soll sikur kishte 90% të votave
25/03/2020 23:45
Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, Bushati shpërthen në Open, debaton edhe me Baton Haxhiun
25/03/2020 23:43
Andi Bushati: Mocioni për Qeverinë Kurti ishte i ndyrë. Sot është një ditë e zezë
25/03/2020 23:31
Bie qeveria e Kurti. Baton Haxhiu: Ky është një moment i vështirë i Kosovës
25/03/2020 23:30
Rrëfimi i trishtë i kryeinfermieres Shqiptare Kitairda Lamçe në Londer
25/03/2020 23:14
Masat e vonuara që e kanë futur në panik Anglinë. Flasin per Open mjeke dhe gazetarë nga Londra
25/03/2020 23:13
Gazetari Arben Manaj sjell pamje nga Londra, qytetarët indiferentë, të gjithë në rrugë dhe në parqe
25/03/2020 23:13
Mjekët Shqiptarë dhe gazetari Ervin Toti flasin për situatën me Koronavirusin në SHBA
25/03/2020 22:39
Këshillat e mjekut Imunolog Sulçebe: “Lëreni sistemin imunitar të sillet natyrshëm dhe rrini të qetë”
25/03/2020 22:21
A u prodhua në Kinë Koronavirus? Mjekët në Open komentojnë teorinë që po “çmend” rrjetin
25/03/2020 22:20
Flet për Open i riu që “mundi” koronavirusin. Erind Cara tregon 10 ditët në spitalin infektiv
25/03/2020 22:19
Erind Cara tregon çastet e fundit me 43 vjeçarin nga Kavaja që humbi jetën nga koronavirus
25/03/2020 22:19
Mjeku epidemiolog Alimehmeti parashikon një rritje të personave që do të preken me Covid-19
25/03/2020 22:18
Open- Me respirator në studio, mjeku Roland Xhaxho tregon se si i dëmton koronavirusi mushkëritë
25/03/2020 03:47
Grida Duma, Adrian Civici dhe Redi Shehu komentojnë masat e reja ekonomike të qeverisë
25/03/2020 00:14
Grida Duma del kundër teorisë dhe zgjidhjes së mjekut anestezist Roland Xhaxho
25/03/2020 00:13