Maratona “Zgjedhje 2019” – Pjesa 10 – KQZ: Pjesëmarrja, 15.5 %
30/06/2019 22:33
Maratona “Zgjedhje 2019” – Pjesa 9 – KQZ: Pjesëmarrja, 15.5 %
30/06/2019 22:33
Maratona “Zgjedhje 2019” – Pjesa 8 – KQZ: Pjesëmarrja, 15 %
30/06/2019 22:10
Maratona “Zgjedhje 2019” – Pjesa 7 – Pjesmarrja në votim, debate
30/06/2019 22:02
Maratona “Zgjedhje 2019” – Pjesa 6 – Pjesmarrje e ulët, debate
30/06/2019 21:38
Open – Debat i fortë para zgjedhjeve. Peza, Dudushi, Abilekaj, Hodaj, Babaramo & Ademi
29/06/2019 13:30
Abilekaj vendos në siklet zv/ministrin: Çfarë faktesh keni që shkarkuat Zef Hilën?
29/06/2019 00:20
Peza: Basha nuk është i sinqertë, shoh një skenar dhune që shkon kundër asaj që thotë ai
29/06/2019 00:20
Letra ekskluzive e publikuar në Open. 1000 protestues përballë qëndrave të votimit të Dielën
29/06/2019 00:17
Juristi Jordan Daci: Zgjidhjen për krizën politike e ka propozuar Palmer me Gjyk Administrative
28/06/2019 23:40
Voltana Ademi i “mbyll gojën” vetes në shenjë proteste. Peza komenton urdhërin
28/06/2019 23:37
“Kam patur frikë të pi ujë tek zyra e Prefektit”, Voltana Ademi flet për urdhëra dhe shantazhe
28/06/2019 23:33
“Kryetari i FRESH-it ka plagosur një njeri dhe nuk është arrestuar”. Abilekaj përplaset me Hodaj
28/06/2019 23:31
“Mos më trego mua arat”, Juristi Daci dhe zv/ministri Hodaj shkëmbejnë akuza me njeri-tjetrin
28/06/2019 22:58
“Turren me kuç e me maç”. Zv/Ministri Hodaj përplaset me Voltana Ademin
28/06/2019 22:57
Nga “tepsia dhe tigani” tek “xhezveja”. Abilekaj komenton fushatën e Ramës
28/06/2019 22:32
Çfarë do të ndodhë me Opozitën pas 30 Qershorit? Debat në Open për deklaratën e Ramës
28/06/2019 22:32
Open – Voltana Ademi flet për urdhërin e “çuditshmëm” dhe incidentet në Shkodër
28/06/2019 22:24
Open – 30 Qershor apo 13 Tetor? Debat i fortë Dule-Dudushi-Sejamini-Peza-Maliqi
28/06/2019 12:19
Debat i fortë dhe për mos tu humbur mes Sejaminit dhe Dudushit. Roli i Gjykatës Kushtetuese
27/06/2019 23:21
Buzhala dhe Dudushi replikojnë për deklaratën e Palmer dhe dekretin e Metës
27/06/2019 23:15
Plas në Open. Maliqi-Pezës: Do kesh fatin e Tahirit. Peza: Ja mallkuesi nr 3
27/06/2019 23:13
Nxehet Dule, kapet me Eni Vasilin dhe pjesën tjetër të panelit
27/06/2019 23:13
Deklaratat e Palmer ‘fusin në sherr’ Buzhalën dhe Pezën. Kujt i drejtohen mesazhet e SHBA?
27/06/2019 23:13
SuperOpen – “Opozita nuk hyn në zgjedhje as në 13 Tetor”. Vangjel Dule bën deklaratën e fortë
27/06/2019 22:19
Maliqi i del në krahë Metës dhe përplaset me Pezën për Dekretin
27/06/2019 22:07
“Karagjozllëk Presidencial”, Peza komenton vendimin e Presidentit Meta, ndërhyn Sejamini
27/06/2019 22:07
Open – Nga shpërthimet e Dashamir Shehit tek debatet Çani-Rakipllari-Mazniku. Çfarë ndodhi në emision
27/06/2019 11:03
Kryebashkiaku i Mallakastrës Kapllanaj tregon live në Open, fletëthirrjen e Policisë
26/06/2019 23:28
Përse ftesa e Presidentit Meta erdhi në këtë kohë? Rakipllari zbulon arsyen
26/06/2019 23:25