Open/ Politikani më i ri, Gjata: Zgjedhje të lira dhe me standarde
21/01/2019 22:50
Open/ Strukturat e reja të PD, Kadia: Janë “qeveri në hije”. Nëse do të bëhen ministra…
21/01/2019 22:48
Open/ Zgjedhjet në PD, Salianji: Dorëheqja, akt përgjegjësie dhe standard i ri
21/01/2019 22:47
Open – Kryemadhi përlotet Live: Jemi kërcenuar, kam larguar vajzën për ta mbrojtur
18/01/2019 02:30
Open/ A jetojnë në luks? Monika Kryemadhi: Familja ime është hetuar që nga ‘96
17/01/2019 23:14
Open/ Si largohet Rama? Kryemadhi: Populli ka nevojë për drejtim, nisim protesta të përditshme
17/01/2019 23:12
Kryemadhi në Open: Klement Balili është takuar edhe me Saimir Tahirin
17/01/2019 22:24
Open/ Rama, ministër i Jashtëm? Kryemadhi: Nëse do isha në vend të Metës do e dekretoja
17/01/2019 21:53
Open – A do e dekretojë Meta Ramen si Ministër të Jashtëm? Kleçka kushtetuese qe mund të…
15/01/2019 02:26
Open/ Ylli Manjani: Kushtetuta ndalon Ramën të jetë ministër i Jashtëm
14/01/2019 22:27
Open/ Peza: E gjithë opozita e dashur sot me Bushatin, harrojnë çfarë kanë thënë
14/01/2019 21:54
Open – Përplasja e fortë mes Baton Haxhiut dhe Nikollë Lesit: Po të ishe këtu…
11/01/2019 01:31
Mosdekretimi i Cakajt, Nikoll Lesi flet për takimin Rama-Meta: Rama të bëhet si Cipras
11/01/2019 01:30
Open/ Bamir Topi e thotë troç: Në vend të Metës, do të…
10/01/2019 23:04
Open/ Baton Haxhiu: Cakaj nuk ka thënë që është për korrigjim të kufijve
10/01/2019 22:18
Promo – Open nga Eni Vasili, çdo të hënë dhe të enjte, ora 21:00, në Top Channel
09/01/2019 17:16
Open – Ndryshimi i qeverise, kush janë ministrat e rinj! Nazarko: Rama si Enver Hoxha
08/01/2019 02:32
Open/ Manjani: Dështimi më spektakolar i kësaj qeverie është…
07/01/2019 22:37
Open/ “Rama si Enver Hoxha. “I vjen hakut” të gjithëve dhe njerëzit thonë…”
07/01/2019 22:07
Open/ Nazarko: Ndryshimet në qeveri, operacion imazhi
07/01/2019 22:04
Open/ Manjani për ndryshimet në qeveri: Maskë e re për të larë mëkatet e së shkuarës
07/01/2019 22:03
Open – “E hëngrën turpin me bukë”, Përparim Kabo: vendimet nuk i marrin politikanët por…
28/12/2018 12:09
Open – A do e ndryshojë Rama qeverinë? Analisti tregon emrat që duhet të largohen
25/12/2018 01:30
Salianji në “Open”, ndryshimet në qeveri? Duhet të largohet Rama
24/12/2018 22:12
“Open”, qeveria dhe opozita në 2018-n. Spiropali: Kryesia, reflektim në fundvit
24/12/2018 22:11
Open – Kamera e Open tregon kushtet e konvikteve, Ngjela: Edhe burgjet janë më mirë
21/12/2018 11:47
Studenti në “Open”: S’ka dialog pa 8 pika, në takime me Ramën vetëm për batutat
20/12/2018 22:59
Bollino në “Open”: Pjesëmarrja e opozitës në Kuvend për të shpëtuar mandatin
20/12/2018 22:18
“Open”/ Ngjela: PS-PD nuk e duan protestën e studentëve
20/12/2018 22:18
Open – A do krijohet parti politike nga protesta? Flet Pedagogu nga SHBA
18/12/2018 02:43