Kikia: Pas përgjimeve, politika duhet të vetëpastrohet. Veliaj: materialet janë ruajtur për shantazh
24/06/2019 22:47
Erion Veliaj në Open: 30 Qershori nuk ka më kthim pas/ Argumentat
24/06/2019 22:43
Open – Debat i fortë mes Ngjelës, Salianjit, Buzhalës dhe Bolinos. Zgjedhje apo mosbindje
21/06/2019 14:20
Pyetja e sikletshme për Salianjin. “Unë dua të votoj, pse dhe si do më ndaloni”
20/06/2019 23:33
A e implikojnë përgjimet e publikuara nga BILD Ramën? Buzhala replikon me Bolinon
20/06/2019 23:28
“Nxehet” Ngjela, qeveria duhet të gjejë Ministër të Brendshëm dhe të krijojë Polici profesionale
20/06/2019 23:28
“A do më lesh të flas”. Ngjela dhe Buzhala komentojnë arrestimin live të Bardh Spahisë
20/06/2019 23:24
Debat i fortë në Open. Çfarë informacioni ka në zyrën e kryeministrit që nuk bëhet publik?
20/06/2019 23:23
“Kur janë në pushtet të vrasin, në Opozitë hedhin molotov”. Ja si u komentua deklarata e Bashës
20/06/2019 23:22
Kush i jep urdherat në Protestë dhe çfarë pritet të ndodhë ditën e Premte? Ngjela pyet Lamallarin
20/06/2019 22:44
“Zoteri mos e kthe personale me mua”. Ngjela-Salianjit: dil përjashtë
20/06/2019 22:43
Rama i përmendi emrin në Shkodër, Salianji i përgjigjet në Open. Ndërhyn Ngjela
20/06/2019 22:42
Përgjimet e BILD. Ngjela: kemi dëgjuar vetëm njërën palë (bandë). Bolino replikon me Sejaminin.
20/06/2019 22:41
Ngjela, Bolino dhe Buzhala përplasen në Open. Po sikur Veliaj të ndalojë Opozitën për protestë?
20/06/2019 22:41
Ngjela: Nuk prishet shteti se do hyjë në burg një bandë të korruptuarish
20/06/2019 22:35
Open/ Kush po e çon popullin në përplasje? Do të ketëzgjedhje apo mosbindje në 30 Qershor
20/06/2019 22:35
Open – Bardh Spahia arrestohet live teksa po shkonte në Top Channel. Përgjimet e reja të BILD
20/06/2019 09:35
Balla flet për dekretin e Presidentit dhe përgjimet: Ky është një shantazh i hapur
19/06/2019 23:21
Abilekaj-Ballës: Ti ke ndenjur në tavolinë me Ymer Lalën
19/06/2019 23:08
Balla zbulon se çfarë vendimi do të marrë PS ndaj personave që shfaqen në audiopërgjim
19/06/2019 23:04
I shpallur në kërkim, Bardh Spahia përplaset në Open me Taulant Ballën
19/06/2019 23:03
Taulant Balla flet për përgjimet e reja të Bild: Përgjimet në gazetën gjermane i ka çuar Basha
19/06/2019 22:57
Ishte nisur drejt studios së “Open”/ Bardh Spahia ndalohet live nga policia
19/06/2019 22:44
Open, 18 Qershor 2019
19/06/2019 02:30
Përse nuk u hapën negociatat në Qershor dhe cilat janë shtetet që janë akoma skeptike?
18/06/2019 23:15
Open/ Krahasimi i “sikletshëm” i Dudushit që provokoi debat me Gjatën, Babaramon dhe Shametin
18/06/2019 23:10
A po përgatitet arrestimi i Lulzim Bashës? Gjata: Gjithçka bëhet për të hequr vëmëndjen nga përgjimet
18/06/2019 23:06
Shpërthen Dudushi në Open, “kapet” me Gjatën dhe të gjithë panelin
18/06/2019 22:56
A ka zgjedhje pa dekret në 30 Qershor? Andor Shameti: Dekreti ka rënë, zgjedhjet do bëhen
18/06/2019 22:52
Gjata-Pezës: Po boll o burr i dheut, ngele duke kërcënuar një grua
18/06/2019 22:52