Presidenti Meta tregon në Open hapat që do të ndërmarrë pas vendimit të Komisionit të Venecias
10/10/2019 21:33
A do ta shpërndajë Ilir Meta Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti
10/10/2019 21:33
A e mendon Meta një mandat të dytë si President? Meta: Nuk e kam dashur të hyjë në këtë zyrë
10/10/2019 21:32
Me Kushtetutë në dorë, Meta tregon në Open shkeljet flagrante të Kushtetutës nga ana e qeverisë
10/10/2019 21:14
Një ditë përpara vendimit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta flet ekskluzivisht për Open
10/10/2019 21:14
Open – Cila do të jetë qeveria e re e Kosovës pas fitores së Albin Kurtit dhe LDK-së?
08/10/2019 00:37
Çfarë do të ndodhë me Vetvëndosjen në Tiranë? Zyrtari i VV nga Prishtina jep detajet
07/10/2019 23:23
Me Kurtin Kryeministër të Kosovës, si do të ishin marrëdhëniet mes dy vëndeve tona? Debate në Open
07/10/2019 23:23
Çfarë po paralajmëron Edita Tahiri? Ajo thotë se Kurti i hapi rrugë opozitave të jenë të dhunshme
07/10/2019 23:01
Edit Harxhi debaton me përfaqësuesin e Vetvendosjes. “Nuk duhet filluar gjithcka nga zero”
07/10/2019 23:00
Analistët Shqiptarë të Kosovës përplasen në Open për koalicionin e ri qeverisës
07/10/2019 22:58
Bushati: Kam frikë se Albin Kurtin do ta shoqërojë “Sindroma e Tsiprasit”
07/10/2019 22:58
Analisti nga Kosova Faton Avdullahu në Open: Kurti do na vërë në vështirësi me ndërkombëtarët
07/10/2019 22:53
Albin Kurti ekskluzivisht për Open: Nëse nuk krijohet qeveria, shkojmë në zgjedhje
07/10/2019 22:04
“Gjeneralët e luftës”, Edita Tahiri flet në Open për partitë qeverisëse që dolën në opozitë
07/10/2019 22:00
Open – Opozita propozon reforma, me cilat vota do të miratohen ato? Të ftuar: Duma, Bushati etj
04/10/2019 00:14
“Zero marreveshje personale”, Grida Duma sherr me Kreshnik Spahiun në Open
03/10/2019 23:08
Milo debat me Mediun: Po përjashtoni deputetët që do ti kërkoni të votojnë marrëveshjen
03/10/2019 23:00
Perla e Bushatit: Nëse Bundestagu ju mbështeti, vazhdoni edhe 6 muaj me të njëjtën rrugë
03/10/2019 22:36
A është tërhequr Opozita nga kushti “Rama ik”? Milo ja vendos në dukje Dumës
03/10/2019 22:35
Spahiu ironizon Bashën me tabelën e shumezimit, e cilëson si lider të paaftë
03/10/2019 22:35
Milo: Po prëgatitet një reformë e gjërë konsensuale me ndërhyrje ndërkombëtare
03/10/2019 22:32
Tensionohet situata në Open, si rrallë herë Eni Vasili replikon me të ftuarin
03/10/2019 22:32
Grida Duma nuk mendon si Basha për mënyrën e përballjes me Ramën
03/10/2019 22:18
Open – Çfarë tha Venezia? Sherre të forta mes Baton Haxhiut, Bushatit, Spahiut, Sejaminit & Hajdarit
01/10/2019 10:46
A do të rikthehet Meta në krye të Opozitës? Flasin Haxhiu, Bushati dhe Spahiu
30/09/2019 23:16
Hajdari “nxjerr sekretet” e takimim me përfaqesuesit e Komisionit të Venecias. Kompromenton Metën
30/09/2019 23:09
Përplasja epike mes Rudina Hajdarit dhe Andi Bushatit. Deputetes i kthehet keq edhe Haxhiu
30/09/2019 23:08
Bushati vendos me “shpatulla pas murit” Haxhiun. Flasim për Presidentin jo për qen e mace
30/09/2019 23:08
Spahiu: Ndryshe nga Haradinaj që ka burrni, Meta ka arsye të tjera pse rri President
30/09/2019 23:08