Me doreza apo pa doreza Mjeku infeksionist, ska asnjë ndryshim, lani duart
08/04/2020 22:10
Mit apo e vërtetë? Pipero: Vendet që kanë aplikuar vaksinën ndaj tuberkulozit kanë më pak raste
08/04/2020 22:10
Ja si e shpjegon Pëllumb Pipero kurbën e rënies së personave të prekur nga koronavirus
08/04/2020 22:09
A është ky numri real i të prekurve me Covid 19? Bino: Kush ka dashur e ka bërë testin
08/04/2020 22:09
“Virusi rri në ajër”, ekspertja Silva Bino: Do duhet kohë të krijojmë imunitetin
08/04/2020 22:08
Open- A duhen mbajtur maskat? Flasin mjekët, Tritan Shehu akuza qeverisë për testimet e pakta
08/04/2020 03:59
Analiza e Ngjelës: Nazizmin nuk e rrëzuan ushtarët Sovjetikë por paratë e Amerikanëve
08/04/2020 00:17
A rrezikojmë kolaps ekonomik? Argumentat e Malajt, Arjan Kadaresë dhe Kadisë
08/04/2020 00:16
Dështimi me koronavirusin mund ti vendosë flakën botës, Ngjela: Kissinger flet për ekonominë
08/04/2020 00:16
“Rendi Botëror Liberal”, Avokat Ngjela komenton analizën e Henry Kissinger
08/04/2020 00:15
Mjeku Kastriot Borici flet nga Turqia: Të ketë liberalizim të ‘tregut’ të testimeve për Covid 19
07/04/2020 23:43
Distancim social apo testim masiv, replika në Open mes Tritan Shehut dhe Enver Roshit
07/04/2020 23:35
Infermierja Angleze shpërthen në lot, situata në Londër është dramatike
07/04/2020 23:29
“Askush nuk ka mundur të flasë me Boris Johnson”, Arben Manaj flet për gjëndjen e kryeministrit
07/04/2020 23:29
Amarildo Sina, infermieri që kujdeset çdo ditë për të infektuarit me koronavirus flet për Open
07/04/2020 22:32
Eksperti i Shëndetësisë publike në SHBA flet për situatën dhe pamjet e rënda nga New Yorku
07/04/2020 22:30
Rrëfimi i Zv/Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut që hoqi kostumin dhe veshi bluzën e bardhë
07/04/2020 22:28
Të blesh maskë 150 lekë sa herë del nga shtëpia, është sikur të paguash taksë. Eksperti: Bëjini vetë
07/04/2020 22:10
Cilat maska janë një përdorimëshe? Eksperti: Përdorni maska me lidhje jo me llastik
07/04/2020 22:09
Mjeku epidemiolog tregon se kush është maska që të mbron 100% nga koronavirus
07/04/2020 22:09
6 të prekur nga koronavirus sot, eksperti Dasho: E gjithë ecuria në Shqipëri është pozitive
07/04/2020 22:09
A duhen mbajtur maskat? Mjeku infeksionist Gent Stroni: Maskat janë ktheyr në mall luksi
07/04/2020 22:07
Open- Thaçi flet për krizën politike dhe marrëveshjen me Serbinë, Pipero tregon situatën në Infektiv
07/04/2020 03:57
“Po si mund ta thuash këtë”, Shalsi dhe Kadia debat për masat ekononomike të Qeverisë
07/04/2020 00:39
Ngjela e sheh gotën “gjysëm plot”, Italia e kaloi pikun me të prekurit nga Covid 19
07/04/2020 00:39
Avokat Ngjela për 14 leksionet Bill Gates: Deklaratat e fundit ngjasonin me letërsi humaniste
07/04/2020 00:39
“Më jepni emrin e grupit të punës”, Shalsi dhe Jakaj replikojnë për kërkesat e bizneseve
07/04/2020 00:32
Bushati dhe Pallaska analizojnë deklaratat e Hashim Thaçit përballë Eni Vasilit në Open
07/04/2020 00:32
Presidenti i Kosovës flet për shkëmbimin e kufijve me Serbinë, akuzat dhe bisedimet me Vuçiç
06/04/2020 23:22
Thaçi mohon të ketë një plan të gatshëm për të “hequr qafe Serbinë”, komenton akuzat e Kurtit
06/04/2020 23:20