Open – Opozita djeg mandatet, Dash Shehi sherr me Carlo Bollinon dhe Nazarkon
19/02/2019 02:00
Debat për Spitalin Amerikan në Open
18/02/2019 22:47
Nazarko në “Open”: Dorëzimi i mandateve, situatë tragjikomike
18/02/2019 22:37
“Open”, Ndreu: Opozita i ka djegur mandatet prej kohësh. Çdo funksion jashtë Parlamentit
18/02/2019 22:11
“Open”, Dash Shehi: S’kishim zgjidhje tjetër. S’duam pushtet në tavolinë
18/02/2019 22:07
Open – “Mashtrues, gënjeshtar” “Je e pacipë” Spiropali e Gazmend Bardhi sherr për protestën
15/02/2019 03:00
“Open”; Boja në Kuvend, pararojë e asaj që do të ndodhë në bulevard?
14/02/2019 22:54
A rrëzohet Rama me protesta? “Open” diskuton edhe sulmin me shiringë
14/02/2019 22:50
Open – Detajet, i zgjuar dhe rrethuar nga libra! Si shpëtoi Dajti nga burgimi i përjetshëm
12/02/2019 02:30
Open/ Avokati Lapaj: Të stepur për në SPAK? Prej standardeve të dyfishta të vettingut
11/02/2019 22:57
“Open”, Hoxha: Asnjë prej gjyqtarëve nuk shkarkohet pa ILD
11/02/2019 22:14
“Open”, si i shpëtoi Dritan Dajti burgimit të përjetshëm?
11/02/2019 22:11
Open – “Mjerë kujt i ndodh” detajet e frikshme te ngjarjes se Kavajës
08/02/2019 02:30
Open/ Nëna i një prej të arrestuarve: Djali im i pafajshëm. Është në gjendje të rëndë
07/02/2019 22:23
Open/ Përdhunimi i 13-vjeçares, Ema Andrea: E vështirë, por s’duhet të heshtim
07/02/2019 22:04
Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi abuzimi nga djemtë
07/02/2019 21:48
Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi historia
07/02/2019 21:37
Open- Erion Brace komenton emrat e ministrave te rinj: Socialisti jam unë
05/02/2019 04:00
Open/ Emërimi zv/kryeministër, Braçe: U surprizova nga pozicioni, jo nga…
04/02/2019 22:55
Open/ Braçe: Kërkesa e Metës për unazën e re, e tepërt
04/02/2019 22:18
Open/ Albin Kurti tek studentët, Braçe: Qëndrimi i tij, i mirëfilltë politik
04/02/2019 21:57
Open – Vangjush Dako flet për drekën me Avdylajt: Ishim 12 veta dhe…
01/02/2019 02:30
A do të kandidojë sërish? Dako: Unë, në krye të fushatës…drejt fitores!
31/01/2019 22:34
Kikia në “Open”: Dakon e bëj përgjegjës politikisht; Më shumë faj ka Prokuroria!
31/01/2019 22:23
Dreka e darka të përditshme, Dako në “Open”: S’e mbaj mend Altin Avdylin!
31/01/2019 22:21
Vangjush Dako, sonte ora 21:00 në “Open” nga Eni Vasili
31/01/2019 17:26
Open – Klosi dhe Malltezi përplasen për Holtën: “U bëre ti të flasësh” “Qënke injorant”
29/01/2019 03:30
Open/ Banorët e Zagorisë: Kemi shtet të mbaruar!
28/01/2019 23:26
Open/ Malltezi paralajmëron: Në 4 vende të mbrojtura ka HEC-e
28/01/2019 23:17
Open/ Neritan Ceka: Klosi nuk është i sinqertë. Të isha unë në vend të tij…
28/01/2019 22:43