Salianji dhe Qefalia debat të fortë në Open. Çfarë është “KÇK” dhe kush e drejton?
07/11/2019 22:45
Shpërthen Salianji: Prokurori Ndoj dhe “Rrumi” i shërbejnë Ramës
07/11/2019 22:43
Gazetari plas bombën: Po përsëritet rasti i “Vollgës”, kriminelët i janë turrur pronave të Konomit
07/11/2019 22:42
A mundet një Prokuror të lëvizë me dosje të rëndësishme në makinë? Ja çfarë thotë Kreshnik Spahiu
07/11/2019 22:39
Enton Abilekaj zbulon emrin e biznesmenit që kishte pronësinë e makinës së Prokurorit Ndoj
07/11/2019 22:39
Muhamed Veliu për Open: Kompania avokatore ku jepte konsulencë Ndoj, nën hetim
07/11/2019 22:35
Open – Plagosja e 3-fishte në Durrës dhe mafia e pronave. Shënjestra dhe çfarë pritet të ndodhë?
05/11/2019 02:30
Shpërthen Spahiu: Arjan Ndoja është viktimë. Kanë tentuar ta eleminojnë sepse i ka hyrë në pjesë
04/11/2019 23:25
“Kam frikë t’i përmënd emrat”, debat në Open për bandat në qytetin e Durrësit
04/11/2019 23:23
“Edi Rama nuk vret dot as pulat e Surrelit”, Spahiu: Rama e bëri Ndojën tabelë qitje
04/11/2019 23:23
Paralajmeri i fortë i Agron Dukës: Do jetë e vështirë që në Durrës të kthehet situata normale
04/11/2019 23:20
Deklaratat e forta të Enton Abilekajt për atë se çfarë po ndodh me pronat në Gjirin e Lalzit
04/11/2019 23:16
Agron Duka: Ja si e njoh “Rrumin” e Sukthit, jemi komshi, mblodhi vota për PS në 2017-tën
04/11/2019 23:09
Avokati Leka: Shënjestër Prokurori por sulmi ka qënë për t’i eleminuar të tre personat
04/11/2019 23:07
Gazetarja tregon se çfarë bisedoj me Prokurorin Ndoj në spital, menjëherë pas plagosjes së tij
04/11/2019 22:07
Plagosja e 3-fishtë, Bajrami: Është ngritur arma ndaj shtetit, ja pistat ku është fokusuar hetimi
04/11/2019 22:06
Ish-drejtuesi i policisë: Objektiv i sulmit ka qënë Prokurori i Durrësit, ngjarje e mirëorganizuar
04/11/2019 22:05
Anila Hoxha bën deklaratën e fortë: Ishte një atentat i ngutshëm. Grupet kriminale kanë dalë hapur
04/11/2019 22:05
Open – A ka “rrezik Rus” në Shqipëri apo është vetëm propagandë? Flasin ekspertë dhe analistë
01/11/2019 01:30
“Macron është aq legen sa edhe gruan e mori 20 vjet më të madhe”. Kë po ironizon Bushati?
31/10/2019 23:08
Ftesa Ruse për Shqipërinë fut në debat Neshon dhe Pezën. Ndërhyn edhe Bolino
31/10/2019 23:08
Shabani: Nëse nuk fuqizojmë institucionet dhe t’i heqim pushtetin liderve do jemi të rrezikuar
31/10/2019 23:06
Bolino flet për finacimet Ruse në median Shqiptare. “Ka televizione që si njihen pronarët”
31/10/2019 22:39
Ironia e Bushatit: Kam ardhur kot në emision nëse nuk ka rrezik Rus. Peza: Një herë përmëndet Rusia
31/10/2019 22:38
Berat Buzhala tregon se si u gjënd në listën e personave që “paguheshin” nga Rusia
31/10/2019 22:33
Eksperti sigurisë ndërkombëtare Adrian Shtuni flet për rrezikun Rus në Shqipëri. “Është rrezik real”
31/10/2019 22:33
Ish-kreu i Shërbimit Infornativ: Rusët e kanë të vështirë të ndërhyjnë në Shqipëri, ja arsyet
31/10/2019 22:19
“Nuk bëni dot asnjë punë, i trëmbni Shqiptaret me ‘gogolin’ Rus”, Bushati & Peza replikojnë mes tyre
31/10/2019 22:19
Bushati: “Rreziku Rus” është propagandë. Në 6 vite kështu është justifikuar Rilindja
31/10/2019 22:12
Peza: Reagimi i Ambasadës Ruse i paprecedent. Paralajmërimi për Bashën
31/10/2019 22:09