Spahiu tregon me foto disa Teatro në botë të cilët janë rikonstruktuar, replikon me Çanin
21/05/2020 00:00
Pyetja “1 mln dollarëshe” e Çanit: Si ka mundësi që Basha nuk e dinte për ndërhyrjen te Teatri?
21/05/2020 00:00
“Viti 0”, Arian Çani e quan Ramën “Perandor” dhe tregon godinat që do kenë fatin e Teatrit
20/05/2020 23:58
Artan Imami shpërthen në Open. Çani zbulon se çfarë i tha Rama në konfidencë aktorit
20/05/2020 23:56
“Tokë e xanun”, Sejamini-Imamit: Kjo është krahinore, pse nuk bëni ironi me Ramën?
20/05/2020 23:30
Artan Imami “kërcënon” Aleancën: Të isha unë Kryeministër dhe ja tregoja unë atyre
20/05/2020 23:24
Çani i drejtohet Artan Imamit: Edhe ti duhet ta ruaje atë godinë, debati në Open
20/05/2020 23:22
“Po qesh dynjaja me ty”, Çani-Imamit: Po ke përfituar gjë, je në rregull
20/05/2020 23:15
Çani dhe Imami e kthejnë në personale, debat dhe akuza që nuk duhen humbur
20/05/2020 23:15
Akuzat e forta të Kreshnik Spahiut për pronat publike që janë privatizuar gjatë 30 viteve
20/05/2020 23:03
“Psikike, emocionale dhe interesi”, Arian Çani “zbërthen” skemën për Tetarin e Ri
20/05/2020 22:18
“Teatri ishte i prishur”, Artan Imami tregon arsyet se përse ka qënë pro prishjes së Teatrit
20/05/2020 22:18
Edmond Budina dhe Artan Imami përplasen ashpër në Open, “ju jeni pjesëmarrës në krim”
20/05/2020 21:53
Kush e futi përçarjen mes aktorëve? Budina akuzon Qeverinë për politizim të situatës
20/05/2020 21:51
Akuzat e forta te aktorit dhe regjisorit Edmond Budina për Kryeministrin Rama dhe Kryebashkiakun Veliaj
20/05/2020 21:44
Politika ndihmon apo pengon? Budina: Grupimi rreth Ramës nuk ka lidhje me Socialistët
20/05/2020 21:44
“Të gjithë janë me ne”, Edmond Budina flet për Open dhe përmend me emra pjesëmarrësit në protestë
20/05/2020 21:44
Open- Teatri, ç’do të ndodhë? Bushati dhe Seranaj përplasen me ministren e Kulturës, Elva Margariti
20/05/2020 01:31
Bolino: Mendon se jam budalla? Bushati: Je kamikaz, replikat mes analistëve
20/05/2020 00:05
Kush jeni ju… kjo është vjedhje, Andi Bushati shpërthen përballë Ministres Margariti
20/05/2020 00:04
Inxhinieri Seranaj tregon strategjinë e Aleancës për ditët në vazhdim, replika me Bolinon
20/05/2020 00:04
A është falas projekti për Teatrin e ri Kombëtar? Margariti debat me Seranaj
19/05/2020 23:10
Debat i fortë në Open mes Bushatit dhe Bolinos për arkitektin Ingels dhe projektin e ri
19/05/2020 22:44
A është ndërtuar Teatri i Operas me të njëjtin material si Teatri Kombëtar? Debati në Open
19/05/2020 22:29
Dëshmia e Astrit Seranaj, inxhinierit, që ndodhej në Teatër kur ndërhyri Policia
19/05/2020 22:15
Gjyshi e restauroi, mbesa Ministre del pro shembjes së Teatrit Kombëtar
19/05/2020 22:02
Bushati i kujton Bolinos Bunk Artin: Kjo Qeveri prish Teatrot dhe mirëmban bunkerët
19/05/2020 22:02
Prishja e Teatrit Kombëtar “çudit” edhe Bolinon: Nuk e prisja shëmbjen kaq shpejt
19/05/2020 22:02
Kush janë zotët e vendimmarrjes në kohë pandemie? Bushati replikon me Margaritin
19/05/2020 21:57
Open- ‘Shembja e Teatrit Kombëtar’, përplasje të forta mes Maznikut, Bushatit, Mërtirit dhe Lapajt
19/05/2020 02:49