A u “shantazhua” Opozita nga ndërkombëtarët? Kryemadhi kundërshton Bushatin
26/09/2019 22:53
Pse i tradhetove mbështetësit? Kreshnik Spahiu replika të ashpra me Kryemadhin
26/09/2019 22:50
“Pse fle në krevat me Ilir Metën paskam konflikt interesi”? Shpërthen në Open Kryemadhi
26/09/2019 22:46
Kryemadhi debat të fortë me Bolinon. “Nuk mund të quaj dot gazetar se ke marrë koncensione”
26/09/2019 22:46
A është gati Opozita për marreveshje me Qeverinë? Monika Kryemadhi zbulon detaje në Open
26/09/2019 22:40
Open – A rrezikohemi më nga tërmetet? Po nga “fake news” që i nxorrën njerëzit në rrugë?
24/09/2019 13:57
Bolino: Berisha mbështeti politikisht operacionin e “fake news” për tërmetin
24/09/2019 13:55
“Fake news”, Gazetari Aleksandër Marku tregon se si u transformua intervista me sizmiologun Grek
24/09/2019 13:54
Braçe bën deklaratën e fortë në Open: Drejtuesi i Syri.net i është fshehur policisë
24/09/2019 13:51
Carlo Bolino tregon në Open se si u shpik lajmi i rremë nga Syri.net që terrorizoi qytetarët
24/09/2019 13:15
“Institutet janë si oficeri në luftë”, Sazan Guri kërkon vëmendjen e Braçes
24/09/2019 11:34
Kur pritet të fillojë dëmshpërblimi dhe kush përfiton? Flet zv/kryeministri Braçe
24/09/2019 11:33
Maks Velo në Open: Nuk kemi asnjë rënie pallati, arritje e madhe e inxhinierisë
24/09/2019 11:19
Zv/Kryeministri Braçe nxjerr shifrat zyrtare të objekteve të dëmtuara nga tërmeti
24/09/2019 11:14
Ku ishin Braçe, Guri, Bolino dhe Maks Velo kur ra tërmeti i fuqishëm?
24/09/2019 11:00
Open – Saimir Tahiri flet për Open dhe debaton me analistët në studio pas vendimit për dënimin e tij
20/09/2019 02:00
Saimir Tahiri flet për Open pas vendimit dhe përplaset ashpër me Bushatin
19/09/2019 23:28
Basir Çollaku nxjerr videon eksluzive. “Nëse për këtë kanë gënjyer, kanë gënjyer për shumë gjëra”
19/09/2019 23:26
Kreshnik Spahiu: PS është distancuar nga Tahiri, edhe PD-së nuk i intereson arrestimi
19/09/2019 23:25
Avokati Lapaj zbërthem vendimin: Tahiri është lënë jashtë politikës dhe jashtë burgut
19/09/2019 23:25
Basir Çollaku flet për Open, ngre pikepyetjet: Ku shkojë Audi AA 003 GB?
19/09/2019 23:19
Drejtësi reale apo koka turku? Bushati pyet: Ç’punë ka një ambasador të ndërhyjë?
19/09/2019 23:19
“Të tjerët kanë vëllezër trafikante dhe si ndodh gjë”, kujt i drejtohej ky mesazh i Tahirit?
19/09/2019 23:16
“Kush është shefi i madh”? Avokati i Saimir Tahirit, nxjerr detaje të reja nga gjyqi i ish-Ministrit
19/09/2019 23:15
Open – “Vjeshta e Opozitës” fut në ‘sherr’ Bushatin, Klosin, Salianjin, Pezen, Sejaminin dhe Bolinon
17/09/2019 01:30
Bushati: Meta duhet të jepte dorëheqjen pas 30 Qershorit
16/09/2019 23:00
Ndodh në Open, Klosi i jep të drejtë Salianjit për të gjitha denoncimet dhe akuzat ndaj Qeverisë
16/09/2019 22:52
“Nuk është Opozita në krizë, është Shqipëria”, replika në Open mes Klosit, Bushatit dhe Sejaminit
16/09/2019 22:52
Përse Bolino është në “Black Listën” e PD dhe raporti i Bashës me mediat. Debat Salianji-Bolino
16/09/2019 22:50
Klosi dhe Sejamini debat për krizën dhe shkaktarët. Debati nuk i shpëton personalizimeve
16/09/2019 22:23