E pazakontë në Himarë, deti hyn brenda bizneseve
13/11/2019 18:12
Nis zgjedhja e kryeprokurorit/ Në garë tre kandidatë, Arta Marku, Olsian Çela dhe Fatjona Memçaj
13/11/2019 16:25
Panairi i Librit “Tirana 2019”/ 100 pavijone nga të gjitha trevat shqipfolëse në edicionin 22-të
13/11/2019 16:23
Aksident në bulevardin kryesor të Korçës, makina përfundon në dyqan
13/11/2019 16:04
PD kundër buxhetit, Tabaku: Zgjidhja është ndryshimi i qeverisë
13/11/2019 15:33
Gripi, nis vaksinimi/ Të sëmurët kronikë e marrin të parët falas
13/11/2019 15:25
Prezantohet buxheti 2020/ Debate mes socialistëve për shifrat
13/11/2019 15:24
Vettingu në polici/ Konfirmohet në detyrë Adriatik Ago i shërbimit të brendshëm
13/11/2019 15:13
Aksident në Bulevardin e Korçës/ Makina përplaset me vitrinën e dyqanit
13/11/2019 14:49
Makina përplaset me trafik-ndarësen, plagoset shoferja
13/11/2019 14:33
Gara për Kryeprokuror- KLP interviston sot 3 kandidatët!
13/11/2019 13:19
Vetting-u në polici, konfirmohet në detyrë Adriatik Ago
13/11/2019 13:17
Tërbohet deti në Himarë! Dallgët gjigante përpijnë bregun
13/11/2019 12:52
Piktura nga fshati SOS/ Në shitje 42 vepra të fëmijëv
13/11/2019 12:40
Dibra nuk menaxhon dot mbetjet- Në 4 bashki të qarkut kanë pushtuar anët e rrugëve!
13/11/2019 12:31
Mjekët që ikin jashtë vendit- Gjysmën e parë të këtij viti kërkuan certifikatë 88 mjekë
13/11/2019 12:28
Jeta e grave në azil/ Histori dhimbjeje dhe shprese nga Gjirokastra
13/11/2019 12:26
Moti i keq ndërpret energjinë! Probleme në Gjirokastër, Korçë e Pogradec
13/11/2019 12:22
Nis seanca dëgjimore në KLP, Marku: S’mund të kesh rezultate të dukshme nëse mungojnë disa nga hallkat e sistemit
13/11/2019 12:08
Moti i keq/ Probleme dhe vonesa me nisjen e tragetëve në Durrës
13/11/2019 11:14
Vrasja në Mirditë, Gjovalin Alia mbërrin në gjykatë
13/11/2019 10:44
Denoncimi i “Fiks Fare”/ Shkarkohet mjeku i burgut të Peqinit, Policia nuk e gjen në banesë
12/11/2019 22:07
Lëndohen 7 banorë dhe 5 policë/ Ish deputetja e PD: Vdiq një banor, përgënjeshtrohet
12/11/2019 19:49
Nis zgjedhja e kryeprokurorit, në garë tre kandidatë: Arta Marku, Olsian Çela dhe Fatjona Memçaj
12/11/2019 19:48
Shemben ndërtimet te “Unaza e Re”/ Aksioni në mëngjes nis me përleshje, 15 të shoqëruar
12/11/2019 19:35
Ambasada Amerikane tregon pasuritë e gjyqtarëve: Deklaruan 250 mijë euro fitime në vit
12/11/2019 17:58
Vijon situata e rënduar në Llogora, prefekti apel shoferëve: Kujdes, shikueshmëria është e ulët
12/11/2019 17:35
Aksident në gara shpejtësie/ Elbasan, plagosen rëndë dy të rinjtë
12/11/2019 16:10
Incident me gazetarin e Top Channel, banori i merr mikrofonin dhe ia flak në rrugë
12/11/2019 15:58
Njësoj si të internuar! Jeta e vështirë e banorëve të Torovicës
12/11/2019 15:55