U bë baba për herë të parë, këngëtari i njohur përlotet nga surpriza e së shoqes
20/09/2019 18:16
Ftesë në 5, Një shtëpi ”çunash” si ajo e Julka Gramos, 20 Shtator 2019, Pjesa 1
20/09/2019 18:14
Ftesë në 5, Njihuni me Miss Bjeshka 2019, që dëshiron të bëhet infermiere, 20 Shtator 2019, Pjesa 2
20/09/2019 18:14
Ftesë në 5, Pier Noshi, baba për hërë të parë, 20 Shtator 2019, Pjesa 3
20/09/2019 18:14
Julka Gramo i nxjerr “të palarat” të shoqit: Jo vetëm që u vonua, por kishte veshur…
20/09/2019 17:49
Ashtu si nuk i kemi parë ndonjëherë… Kamela Islamaj dhe Eugent Bushpepaj në TKOB!
19/09/2019 20:56
Emanuela Pepkola: Nuk mjaftohemi me ndjesën e Murrizit, ishte sa për sy e faqe!
19/09/2019 20:54
Ftesë në 5, Murrizi e quajti ”pjeshkëz”, Erinda Ballanca i përgjigjet, 19 Shtator 2019, Pjesa 1
19/09/2019 18:27
Ftesë në 5, Zana Çela, Eugent & Kamela 2 koncerte në Shëshin Skënderbej, 19 Shtator 2019, Pjesa 2
19/09/2019 18:26
Ftesë në 5, “Krasitja e trurit”, jua tregon Lira Gjika, 19 Shtator 2019, Pjesa 3
19/09/2019 18:26
Avokatja e Popullit reagon për herë të parë në një studio televizive pas deklaratës së Murrizit
19/09/2019 18:04
Ftesë në 5, Alesia, Marçela, Anduena & Artenisa: Beqare apo e martuar?, 18 Shtator 2019, Pjesa 1
18/09/2019 20:04
Ftesë në 5, Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë, 3000 studentë në 3 fakultete, 18 Shtator 2019, Pjesa 3
18/09/2019 20:03
Ftesë në 5, Pije në klub nga të panjohur?! Flasin beqaret & të martuarat, 18 Shtator 2019, Pjesa 2
18/09/2019 20:03
Alesia Bami: Martesën po e pres me krahë hapur, madje dua 2 fëmijë!
18/09/2019 19:37
Eva Murati “e vetme” dhe e lumtur?!
17/09/2019 20:02
Pas testit të ADN-së, Elton Ilirjani: Jam ndër të vetmit shqiptarë me prejardhje 100% ilire!
17/09/2019 19:25
Elton Ilirjani pranon që e kanë “gjuajtur” politikanët, por ja kush është i preferuari i tij
17/09/2019 19:23
Ftesë në 5, Të pathënat e Elton Ilirjanit, 17 Shtator 2019, Pjesa 1
17/09/2019 18:32
Ftesë në 5, Eva Murati zbulon sfidën më të fundit në ekran, 17 Shtator 2019, Pjesa 2
17/09/2019 18:31
Ftesë në 5, Agim Hyseni, Ajnshtajni i Vlorës që do të ndërtojë Titanikun, 17 Shtator 2019, Pjesa 3
17/09/2019 18:30
Për t’u patur zili… Ja si e pi kafen deputetja e PS-së
16/09/2019 19:54
Ftesë në 5, Fjodora Fjorës iu rrit djali, emocionet e ditës së parë, 16 Shtator 2019, Pjesa 1
16/09/2019 19:42
Ftesë në 5, Në familjen e deputetes Evis Kushi, ka një “pianiste”, 16 Shtator 2019, Pjesa 2
16/09/2019 19:42
Ftesë në 5, Aurela Kullolli, studentja e artë e mjekesisë, të gjitha 10-ta, 16 Shtator 2019, Pjesa 3
16/09/2019 19:41
Fjodora Fjora nuk i ndal dot lotët tani që djali u rrit: Është një luftë e madhe rritja vetëm!
16/09/2019 19:27
Fiks Fare, Vizita e kryeministrit “hap” kanalin vaditës!, 13 Shtator 2019, Pjesa 1
13/09/2019 21:03
Pasi martoi të bijën, Stefi Prifti “thumbon”vëllanë: Endri s’ka bërë dhuratë akoma!
13/09/2019 19:58
Dikur ortakë në biznesin e përbashkët, Stefi Prifti zbulon “zënkën” me Aurela Gaçen
13/09/2019 19:57
Ftesë në 5,Stefi Prifti rrëfen të pathënat e dasmës së vajzës, 13 Shtator 2019, Pjesa 1
13/09/2019 19:54