Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni
08/10/2019 14:36
Spielberg sjell dokumentarin e ri, “Përse ne urrejmë”
08/10/2019 14:34
Saturni planeti me më shumë hëna, lë pas Jupiterin
08/10/2019 13:14
Erdogan vizitë në Beograd: Gjithçka për një pakt Serbi-Kosovë
08/10/2019 08:18
‘Thikë pas shpine’, Kurdët zhgënjehen nga SHBA
08/10/2019 08:16
Zbulime të reja për Rrugën e Qumështit, shpërtheu 3.5 milionë vite më parë
07/10/2019 16:12
Moulin Rouge, kabareja mbush 130 vjeç
07/10/2019 15:31
3 shkencëtarë “rrëmbejnë” Nobelin e Mjekësisë
07/10/2019 15:29
SHBA i hap rrugë Turqisë/ Gati operacionet kundër kurdëve
07/10/2019 14:02
Trump sërish në telashe/ Një informator i dytë del në skenë
07/10/2019 13:51
Trump sërish në telashe/ Një informator i dytë del në skenë
07/10/2019 13:34
Zulohet qyteti 5-mijë vjeçar në Izrael
07/10/2019 13:17
Pompeo pritet me protesta/ Vizita e sekretarit Amerikan të Shtetit në Athinë
05/10/2019 20:35
Të blesh pasaportën… mund ta bësh edhe në Mal të Zi
05/10/2019 15:52
Kriza e emigrantëve, Gjermania kthen sytë nga Greqia
05/10/2019 13:23
Të ngrihet “Trump TV”/ Presidenti amerikan kërkon rrjetin e tij të lajmeve
05/10/2019 06:38
Reuters për negociatat: Me Shkupin të nisin brenda vitit, për Tiranën nuk ka një datë
05/10/2019 06:36
Pompeo në Ohër e Podgoricë/ Jep mbështetjen për integrimin e dy vendeve në NATO dhe BE
05/10/2019 06:35
Deputetët si shimpanze, piktura shitet për 11 milionë euro
04/10/2019 13:19
Talebanët heqin burkën?/ Një ndër krerët e talebanëve: Mund të mos jetë e detyrueshme
04/10/2019 13:16
Ambasadori i SHBA në Gjermani, përfaqësues i presidentit Trump për bisedimet Kosovë-Serbi
04/10/2019 12:21
Skocia miraton ligjin/ Dënohesh nëse godet me shuplakë fëmijën
04/10/2019 07:06
Plani i ri për Brexit/ Brukseli mbetet skeptik për propozimin e Johnson
04/10/2019 06:52
“Kina e Ukraina të hetojne Biden”, Donald Trump tashmë bën kërkesën publike ndaj dy vendeve
04/10/2019 06:34
Skocia ndalon me ligj prindërit që godasin fëmijët
03/10/2019 19:58
Trump e kërkon sërish: Kina e Ukraina të hetojnë Biden
03/10/2019 19:56
Paris/ Sulm me thikë në komisariat, 4 policë të vdekur dhe një i plagosur
03/10/2019 19:15
Postimet e paligjshme, “Facebook” duhet t’i fshijë
03/10/2019 19:10
Njihuni me restorantin ku konsumohet kanabisi, lirisht dhe ligjërisht
03/10/2019 18:41
Vjedhje në Indi, grabitet hiri i Gandhit
03/10/2019 18:39