Zjarr pranë Pashalimanit. Marrin flakë kallamishtet, u rrezikuan banesat
11/02/2019 14:29

Një zjarr i përmasave të mëdha ra të hënën në zonën e Orikumit.

Vlorë, ekzekutohen dy të rinj, plagoset një tjetër. Atentati, për larje hesapesh
17/02 14:56
Efektivë e protestues të lënduar. 19 vetë u dërguan në spital ku morën ndihmë mjekësore
16/02 20:13
Ajo që mbeti pas protestës… Prokurorët në Kryeministrinë që u kthye në vendngjarje
16/02 20:00
Tërheqje pas 5 orësh dhune. Protestuesit tentuan të hyjnë në Kryeministri. Zjarr dhe gaz lotsjellës
16/02 19:32
Korrektësia e policisë në protestë. Ardi Veliu përgëzon efektivët që u përballën me protestuesit
16/02 19:17
Reagimet e politikës në Facebook
16/02 15:56
Disa efektivë policie dhe protestues marrin ndihmë në spitalet e Tiranës
16/02 15:32
OSBE e drejtpërdrejtë: Nxitësit dhe autorët e dhunës, do të mbajnë përgjegjësi
16/02 15:28
Sulmi ndaj kryeministrisë. Protestuesit tentuan që të hyjnë në godinë
16/02 15:18
Kryemadhi: Nuk tërhiqemi, pa marrë atë që shqiptarët meritojnë
16/02 15:06
Si po pasqyrohet protesta në media ndërkombëtare
16/02 14:41
Basha: Populli në shesh deri sa të marrë fatet e veta në dorë
16/02 14:27
Përshkallëzimi i protestës, plagosen 4 policë dhe dy demostrues
16/02 14:26
Prishet autobusi i Laprakës, bllokohet për disa minuta qarkullimi në Kamëz
16/02 13:53
Berisha: Rama po përdhos Sheshin e Flamurit, bën antimiting si Ramiz Alia në 91-shin
16/02 13:17
Surprizojnë të rinjtë e FRPD-së, lule për efektivët e policisë
16/02 13:12
Protestuesit sulmojnë sërish kryeministrinë, pamje me dron
16/02 13:03
Protestuesit nga rrethet në Tiranë. Mijëra demokratë u organizuan nga i gjithë vendi
16/02 12:57
Kontroll çdo autobusi.
16/02 12:54
Rama takim në Vlorë. Kryeministri vijon axhendën e tij “Bashkia që duam”
16/02 12:49