“Zhvatja”/ Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë
14/08/2019 12:27

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar çdo përfshirje në skandalin “Zhvatja”. Në ceremoninë e 18 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Zaev nuk është përmbajtur në reagim duke deklaruar se nuk do të lejojë rrëzimin e Qeverisë.

Brnabiç: Helmimi është kurth. Kryeministrja serbe e cilëson përpjekje për manipulim
14/10 16:33
“Mollë sherri”, probleme të mëdha me simbolet kombëtare në Mal të Zi
14/10 13:59
Të drejtat e minoritetit/ Kushti i Greqisë për negociatat
13/10 20:32
KOSOVË/ KQZ pa vendim për 4000 mijë vota të emigrantëve
12/10 19:51
Greqia kërkon ndihmën e NATO-s, Turqia kërcënon se …
11/10 17:02
Parregullsi në zgjedhje/ Ja kush është partia që ka marrë gjobën më të madhe
08/10 18:07
Vëzhguesit e BE-së: Zgjedhjet, demokratike, por jo tek serbët
08/10 15:35
Albin Kurti për Top Channel: Në vend të taksës reciprocitet, dialogu nis me serbët e Kosovës
07/10 20:50
Presioni i Erdogan me emigrantët/ Shfrytëzon krizën për ndarjen e rezervave të naftës me Greqinë e Qipron
04/10 06:36
Kriza e refugjatëve në Greqi/ Qeveria merr masa urgjente pas zjarrit në kamp
01/10 06:40
Digjen kampi i refugjatëve në Moria, Greqi, ka viktima/ Μεγάλη φωτια στο ΚΥΤ της Μοριας …
29/09 17:52
51 kg kokainë kapur me 3 Gusht në portin e Selanikut
29/09 15:16
Hajduti në xhami. Video kur hyn në xhaminë e të rinjve në Gostivar
29/09 13:31
Greqia në krizë emigrantësh, do zhvendosen 10 mijë persona nga ishujt
29/09 13:15
Tragjedia në brigjet greke, 7 të vdekur, 4 fëmijë
28/09 07:23
Policë kinezë nisin patrullimet në Beograd
27/09 07:45
Hashash për heroinë/ Droga e nisur nga Shqipëria do të këmbehej në Turqi
26/09 12:57
Kosovë/ Mbahen tubimet e para elektorale nga subjektet e mëdha politike
25/09 22:40
Armët serbe në duart e xhihadistëve/ Aferat e krerëve të partisë së Vuçiçit
20/09 16:42
Ç’po ndodh? Mijëra peshq të ngordhur në Greqi, BE në alarm
20/09 13:48