Yjet e baletit shqiptar mblidhen në atdhe
14/03/2018 12:40

Yjet e baletit shqiptar, që kërcejnë në skenat më të rëndësishme të botës, përmbyllën njohjen e tyre me publikun shqiptar në Galanë Madhështore në Pallatin e Kongreseve.

Përkujtohet në Tiranë Milan Shuflaj; Në ceremoni edhe deputetja shqiptare në Kroaci
12/12 22:07
Top Channel Albania Exclusive: Daddy Yankee
12/12 18:42
Punimet me tezgjah, tradita shekullore që ruhet me fanatizëm
12/12 13:42
Wake Up-Regjisori Milkani boton kujtimet: Nëse lexoni të pavërteta digjeni librin tim
12/12 11:21
Wake Up: Juliana Pasha dhe Isli Islami për herë të parë në një duet
11/12 12:19
Top Channel Albania Exclusive: Daddy Yankee, të mërkurën në YouTube
10/12 19:10
Wake Up: Kënga e re e Tirit me poezi të Kutelit. E bija, emocionon këngëtarin!
10/12 11:43
Wake Up: Parqet Kombëtare, për herë të parë në një album
10/12 11:20
Mjeshtri Agim Krajka; 140 artistë do interpretojnë në Grand Gala për artistin
08/12 15:55
“Osman Taka” në Prishtinë; Shfaqja e trupës së baletit të Kosovës
08/12 12:49
Festivali i zogjve; Ekspozita me 3 mijë zogj të 150 racave
07/12 20:19
Çmim mirënjohje; Prodhuesit shqiptarë vlerësojnë gazetarin e Top Channel, Marin Mema
07/12 15:47
Kreolët e Ballkanit; “Profecia” e Enver Petrovskit
06/12 20:12
Sokol Shupo: Bojkot UNESCO-s, këtu kemi mbetur me një tufë me njerëz…
06/12 18:08
Lahutari rrëfen mes lotësh: Lahutën e dhamë vetë, nuk na e grabitën!
06/12 18:05
Wake Up: Enver Petrovci, jam për Teatrin e ri. I vjetri nuk vlen asgjë!
06/12 11:50
“Letra e Zotit” e Einsteinit shitet për afro 2.9 milionë dollarë
05/12 15:56
Kënga me lahutë në UNESCO
05/12 15:29
Wake Up: A rrezikon të njihet Eposi i Kreshnikëve nga UNESCO?
05/12 11:24
Wake Up: Pse Lahuta ju njoh si trashëgimi Serbisë nga UNESCO?
05/12 11:10