Whisky me i shtrenjtë, del në shitje në ankand online
14/02/2020 20:04

Disa nga uiskit më të rralla dhe më të kushtueshme në botë, dolën në shitje të premten në një ankand online. Bëhet fjalë për një koleksion privat të mbledhur nga një manjat që nuk jeton më i pijeve soft në ShBA.

Greqi, sot 3 viktima/ Më pak raste të reja, por shtohen të prekurit në anijen turistike
02/04 21:51
Britani, rritet bilanci/ Më shumë viktima se dje, por më pak të infektuar
02/04 21:50
Top News – Një javë e semurë!/ Vdes 48 vjeçarja pa asnjë sëmundje
02/04 21:35
Top News – Bilanci i Covid 19/ Itali, 760 viktima ne 24 ore
02/04 20:58
Top News – ‘Shpaloset’ në Serbi ’diplomacia e maskave’ e Pekinit
02/04 20:54
Top News – SHBA në kthetrat e koronës/ Bota drejt 1 milionë rasteve
02/04 19:00
Top News – UFC, Sfida me Ferguson/ Khabib tërhiqet,shkak korona
02/04 17:50
Top News – Epidemia në Itali/ Kur mbaron makthi
02/04 17:26
Top News – Europa Lindore/ A është më rezistente nga korona
02/04 17:21
Top News – Masa të forta në Kinë/ Ndalohet mishi i qenit dhe maces
02/04 17:14
Top News – Kriza e koronës/ ‘Gëzon’ natyra në jug të Francës -Pa koment
02/04 17:07
Top News – Einburg, korona/ Anulohet festivali i artit – Pa koment
02/04 16:59
Top News – Çmimi i naftës në pikiatë/ Nuk do ketë hapësirë për ta mbajtur
02/04 16:49
Top News – Berlin, parku zoologjik/ S’ka vizitorë, paqe për kafshët – Pa koment
02/04 16:47
Top News – Austri maskat/ Shpërndahen në supermarket – Pa koment
02/04 16:46
Top News – Shkencëtarët Kinezë/ Zbulojnë anti trupat kundër koronës
02/04 16:42
Top News – SHBA alarmi/ Po mbarojnë pajisjet mbrojtëse
02/04 14:44
Top News – Nuk mjafton sëmundja/Në Spanjë, papunësia rekord
02/04 14:39
Top News – Të sigurta për testim/ Dy vaksinat kundër koronës
02/04 13:20
Top News – Shkencëtaret kinezë/ Zbulojnë anti trupat kundër koronës
02/04 13:17