WakeUp/ISHMT: Ngre alarmin për pjatat plastike me personazhet e Frozen
19/06/2019 13:28

Publikimi i Alertit ndërkombëtar për disa pjata plastike për fëmijë ku janë stampuar personazhe të Frozen, ka kthyer vëmendjen ndaj produkteve të rrezikshme për fëmijë.

Emisioni i plotë – Wake Up, 15 Tetor 2019
15/10 15:43
Wake Up/ Trendi turistik i “Millenials”: Të blejnë përvoja e jo sende
15/10 12:46
Wake Up/ Rasti i Marsidës në Kavajë përplas Delina Ficon me Denis Dyrnjanë
15/10 12:39
Wake Up/ Ekranizohet “Vera pa kthim” e shkrimtarit Besnik Mustafaj
15/10 12:32
Wake Up/ Getta Beqa, nga sporti në politikë , për një arsye të veçantë
15/10 12:10
Wake Up/ Rregullorja e re e AKEP: Konsumatori më shumë të drejta ndaj operatorëve celularë
15/10 11:57
Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Tetor 2019
14/10 14:33
Wake Up/ Lei Kraja: Vetëm të jesh e verbër mos ta konsiderosh Robert Berishën tani që është beqar
14/10 12:06
Wake Up/ Margarita Xhepa nga Festivali “Skampa”: Duhet mbështetje për aktorët e rinj
14/10 11:55
Wake Up/ Ja cilat janë sëmundjet që prekin më shumë shqiptarët
14/10 11:35
Wake Up/ Arsyet pse greku Malliotakis sulmon kandidatin shqiptar në Parlamentin e New York-ut
14/10 11:20
Wake Up/ Sot nisin Universitetet: 11 mijë studentë më pak në auditorë
14/10 11:00
Emisioni i plotë – Wake Up, 11 Tetor 2019
11/10 14:18
Wake Up/ Kontratenori i vetëm shqiptar dhe ndër të paktët që ka bota
11/10 11:57
Wake Up/ Arjola Demiri, nga masturbimi në skenën e teatrit te gruaja lace e “Portokalli”-së
11/10 11:48
Wake Up/ 70,8 milionë njerëz janë në arrati. Nisma dhuro kilometra ecje për refugjatët
11/10 11:05
Wake Up/ Trajneri Reja-Kuqezinjve: Dhuratë për ditëlindje dua fitoren ndaj Turqisë
11/10 10:59
Wake Up/ Je fëmi buçko. Sot bullohesh, por dikur ishe i bukur. Si ka ndryshuar perceptimi?
11/10 10:49
Emisioni i plotë – Wake Up, 10 Tetor 2019
10/10 14:54
Wake Up/ Filmi “Edhe muret kanë veshë” do t’ju trondisë
10/10 12:17