Wake Up/Studimi:Në kampe verore, fëmijët rriten më të lumtur dhe të shëndetshëm
21/06/2019 12:38

Kampet verore sigurisht që janë një mënyrë për fëmijët që të dalin jashtë shtëpisë, të luftojnë dembelizmin që ofrojnë ditët e pushimeve të verës, por edhe të zhvillojnë aftësitë e tyre komunikuese, duke i bërë ata më të lumtur dhe më të shëndetshëm.

Vazhdojnë reshjet edhe gjatë fundjavës, njihuni me parashikimin e motit
13/12 08:07
Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot
12/12 08:09
Vazhdojnë reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për sot
11/12 08:05
Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot
06/12 08:36
Rikthehen reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për sot
05/12 08:32
Në kamera me djalin në krah/ Fotoja e Erblin Damas gjatë transmetimit të Top Channel që theu rrjetin
04/12 09:06
Gatoi për të prekurit e tërmetit të 1979-tës dhe tërmetit të 26 nëntorit, njihuni me kuzhinierin 69 vjeçar
04/12 09:05
Rikthehet koha me diell, ky është parashikimi i motit për sot
04/12 09:04
Reshjet e para të borës në vendin tonë, ky është parashikimi i motit për sot
03/12 08:33
Pasdite rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për sot
02/12 08:43
Donacioni i Rita Orës/ Nis rindërtimi i shtëpisë në Pinar
02/12 07:07
Vazhdojnë reshjet e shiut dhe uljet e temperaturave, ky është parashikimi i motit për fundjavën
30/11 09:00
Reshje shiu sot dhe nesër, njihuni me parashikimin e motit
28/11 09:52
Garë në kalldrëmet e Gjirokastrës, fitues shpallet Miridon Vllasaliu nga Kosova
24/11 16:23
Festa e mandarinës dhe shegëve/ Konispol, zona e njohur për agrumet mbushet me shegë
24/11 15:31
Leskoviku drejt boshatisjes, në qytetin e vogël juglindor kanë mbetur vetëm pleqtë
24/11 13:20
Tirana përgatitet për festat e Nëntorit, sheshet kryesore janë në dispozicion të këmbësorëve
24/11 13:11
Parashikimi i motit/ Fundjava vjen me reshje shiu dhe ulje temperaturash
22/11 07:58
Rrugët që mbeten në letër/ Gramsh, shumë premtime, pak ndërtime
21/11 12:45
Vazhdojnë reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për sot
21/11 08:24