Wake Up/ Shkrimtari shqiptar sukses në Itali: Nëse s’do kisha emigruar, do isha bari
19/06/2019 13:14

Për historitë e emigrantëve shqiptarë që kanë kaluar detin me gomone apo në forma të tjera, të paktën në dy dekadat e fundit kemi dëgjuar pafund. Por jo të gjithë kanë guximin që për një periudhë të errët, me sakrifica, ta kujtojnë e për më tepër edhe ta shkruajnë atë në një libër.

Emisioni i plotë – Wake Up, 17 Tetor 2019
18/10 15:07
Wake Up/ Olti Curri: Kam prezantuar dhe me moderatore që nuk flisja
18/10 12:26
Wake Up/ “Korça Short Film Fest” gjen strehë në Shkodër
18/10 12:10
Wake Up/ “Hiletë” që përdorin supermarketet, që konsumatorët të shpenzojnë
18/10 11:57
Wake Up/ Ishmi dhe Gjanica lumenjtë më të ndotur në Shqipëri
18/10 11:32
Emisioni i plotë – Wake Up, 17 Tetor 2019
17/10 16:04
Wake Up/ Mjeku logoped: “Borëbardha dhe shtatë xhuxhët” të ndalohet. Ja pse?
17/10 12:16
Wake Up/ Studentët shqiptarë preferojnë degët ‘trend’ dhe jo çfarë kërkon tregu i punës
17/10 11:44
Wake Up/ Si të studiosh në Britani, Gjermani, Zvicër, Austri dhe Amerikë
17/10 11:35
Wake Up/ “Mash-up” me këngë shqiptare nga Sindi Goma
17/10 11:26
Wake Up/ Sindi Goma e “The Voice kids”: E dua një bashkëpunim me Majkun
17/10 11:21
Wake Up/ Isli Islami mbush 33 vjeç: Ja surpriza e Orit që e përloti
17/10 11:19
Wake Up/ Hygerta Sako: Lorik Cana i pazëvendësueshëm
17/10 11:12
Emisioni i plotë – Wake Up, 16 Tetor 2019
16/10 15:58
Wake Up/ Stine: Pas ndarjes kam qenë më produktiv në muzikë
16/10 12:24
Wake Up/ Stine: Me Gracielën i kemi qetësuar gjakrat
16/10 12:14
Wake Up/ Top Gold Radio mbush sot 20 vjeç. Radio me muzikën më të mirë ndër vite
16/10 12:12
Wake Up/ Kush është moderatorja e Top Channel e sulmuar online
16/10 11:58
Wake Up/ Besart Kadia: Edhe në 2029 shqiptarët do të bejnë ushqime me listë
16/10 11:54
Wake Up/ Sulmet online, terreni më i preferuar nga pedofilët shqiptarë
16/10 11:54