Wake Up/ Sharr Braina: Unë s’jam Butrit Imeri, di të këndoj
16/01/2019 11:52

Sharr Braina është një talent i ri në tregun muzikor. Falë mbështetjes së publikut, Sharr është bërë pjesë e klasifikimit të “Top Awards” me projektin më të ri muzikor “KE-BO”, i cili aktualisht mban vendin e 46-të. Në këtë projekt ai ka bashkëpunuar me artistët e njohur Armend Rexhepagiqin, Aida Barakun dhe Darko Dimitrov, një këngë që është mirëpritur nga kritikët e muzikës.

“Zgjimi” kinez në Tiranë
15/02 15:40
“36 trëndafila dashurie”. Shën Valentini i dy bashkëshortëve prej tri dekadash
14/02 20:27
Wake Up/ Alda Bardhyli: Librat më të bukur të dashurisë që mund të dhuroni
14/02 10:54
Arti shqiptar në Milano
13/02 15:54
“Medalja e Mirënjohjes” për ikonën e humorit Skënder Sallaku
12/02 15:34
“Shkumsi” në Teatrin e Prishtinës
12/02 15:32
Përkujtohet Musine Kokalari, gruaja që kundërshtoi komunizmin
12/02 15:26
Art zviceran në Tiranë
11/02 15:32
Wake Up/ Eneda Tarifa mes këngës dhe moderimit
11/02 12:55
Wake Up/ Mjeshtri karatesë Enver Cakiqi libër-manual për Karatenë
11/02 12:53
‘Testamenti i ri’ në Korçë. Komedi me aktorët e shquar
10/02 21:49
Vitrina e Librit, 10 Shkurt 2019
10/02 21:25
Premiera e “Dhoma 12”; Shfaqja e koreografëve, Manjola Hasani dhe Ezdalin Gorani
10/02 21:18
Premiera e “Dhoma 12” në TKOB, mirëpritet nga spektatorët e shumtë
10/02 14:29
Ndahet nga jeta Kiço Blushi. Shkrimtar, publicist, skenarist dhe aktivist politik
09/02 16:09
Premiera e “Dhoma 12”. Shfaqja nëArturbina e Manjola Hasanit dhe Ezdalin Goranit
08/02 15:41
Wake Up/ Poetja Luljeta Lleshanaku, në finale të “Pen America 2019”
08/02 12:24
Wake Up/ Leka Bungo: “Testamenti” im për gruan
07/02 12:58
Edicioni i 7 i “ICT Awards”, mundësi për talentet e teknologjisë dhe informacionit
07/02 12:41
Wake Up/ Sorpanoja rrëfen emocionet e forta në skenën e Royal Opera House
06/02 12:41