Wake Up/ Samanta, Kënga “Vonë” dhuratë për dike që kam shumë mall
11/01/2019 14:34

E ftuar në "Wake Up", këngëtarja Samanta Karavella u shpreh se klipi i ri është publikuar në datën 4 Janar për një arsye shumë të veçantë. Kjo datë përkon me ditëlindjen e një personi shumë të dashur për të, i cili ishte dhe i pari që belbëzonte motive të këngës.

E tha padashje apo ishte provokim?! Çifti i njohur shqiptar, plane për fëmijën e katërt…
25/03 19:16
“The Voice Kids” / Startojnë netët LIVE. Ndiqni në YT dhe Facebook spektaklin e “The Voice Room”
22/03 21:06
“Ç’është gjithë ky bark?!” Fjalët që prekën sedrën e sopranos për të rënë në peshë
22/03 20:20
Ushqimi që iu lumturon më shumë? E zbulon sondazhi italian
22/03 12:53
Artistja 90-vjeçare japoneze që punon ende instalacione
22/03 11:56
Shatërvane në Paris, 6 instalacione artistike i shtohen kryeqytetit francez
22/03 11:16
Në shtëpinë tonë/ Lini, një perlë shqiptare
21/03 10:38
Indeksi i lumturisë; shqiptarët e Kosovës, më të lumtur sesa ata të Shqipërisë
20/03 15:19
Wake Up/ Gent Fatali ka hatërmbetje me Era Istrefin, por beson në mrekulli
20/03 13:50
Wake Up/ Arsyet pse 50 vjeçarët i rikthehen shkollës
20/03 13:44
Wake Up/ Komiteti Birësimeve: Rriten kërkesat për birësim nga nënat single
19/03 13:46
“Në shtëpinë tonë”, disa ide të shpejta dhe të thjeshta me petën sfoliat
19/03 11:39
Eksperiment, edhe djathi “do” muzikë
18/03 15:05
Në shtëpinë tonë/ Të mirat e teknikës Moxa
18/03 11:41
Në shtëpinë tonë/ Mjeket: Ja cila është sasia e lejuar ditore e frutave
18/03 11:21
Në shtëpinë tonë/ Pluhuri shikakai, lufton rënien e flokëve dhe zbokthin
18/03 11:11
Banket me 2.000 të ftuar për 50-vjetorin e tregut francez
18/03 10:16
“Pse u ndava nga Brad Pitt”, rrëfehet Angelina Jolie
15/03 15:54
Një ujë të acartë për 10 mijë euro. Ju do ta bënit?!
15/03 15:08
Wake Up/ Enxhi Nasufi këndon”Sweet Talker” nga Jessie J
15/03 13:05