Wake Up/ Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë
11/01/2019 14:30

E ftuar në "Wake Up", këngëtarja Samanta Karavella rrëfeu detaje rreth videoklipit të saj më të ri, titulluar “Vonë”, ku ajo ka bashkëpunuar me reperin kosovar Elinel. Pasi vlerësoi reperin nga Kosova si, Eminem i Shqipërisë, ajo rrëfeu se realizimi i klipit nuk ka kaluar pa sakrifica dhe nuk ka ka qënë aspak e lehtë, pasi është xhiruar për orë të gjata në temperatura të ulëta dhe dëborë.

Sot nis “The Voice Kids”
18/01 17:25
Dojna Mema e thotë për herë të parë: Kur më propozuan në fillim, u thashë JO!
18/01 17:24
Pas publikimit të këngës “S’ka dashni”, Keisi e thotë troç: Seldi është pak karagjoz dhe s’më linte të…
17/01 19:10
Antibiotiku i rrezikshëm, farmacistët janë lajmëruar që ta kufizojnë
17/01 17:16
Në shtëpinë tonë/ Receta e ditës dhe vlerat e saj ushqyese
17/01 14:24
Në shtëpinë tonë/ Lëkura në stinën e ftohtë, flet ekspertja e biokozmetikës
17/01 14:10
Wake Up/ Fjoralba Ponari: Ja si do të jetë “E Diella” ime
17/01 13:50
Wake Up/ Fjoralba Ponari: Jam në një lidhje, ja e vërteta e “aksidentit” tim
17/01 13:46
Wake Up/ Psikologia: Përqafimi në kurikulat e shkollës lufton bullizmin
17/01 13:41
Olsi i BB9 në një lidhje dashurie, ja si quhet vajza që e ka bërë për vete
16/01 18:24
Në shtëpinë tonë/ Një parukeri vetëm për fëmijë
16/01 12:07
Wake Up/ Sharr Braina: Unë s’jam Butrit Imeri, di të këndoj
16/01 11:52
Wake Up-Cover/ Klea këndon ” When I was your man” të Bruno Mars
15/01 12:05
Sfida e radhës së Stelës në “Në shtëpinë tonë” – Kick Box
15/01 11:09
Wake Up/ Klajdi Musabelliu: Pas këngës, pasioni im filmat vizatimor
14/01 13:04
Këngëtarja e talentuar e “The Voice Kids” rrëfen takimin emocionues me Demi Lovaton
11/01 17:49
Shumë shpejt pranë Edi Manushit, njihuni me analistin më të ri sportiv
11/01 17:24
Wake Up/ Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë
11/01 14:37
Wake Up/ Samanta, Kënga “Vonë” dhuratë për dike që kam shumë mall
11/01 14:34
Wake Up/ Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë
11/01 14:30