Wake Up/ Psikologia: Përqafimi në kurikulat e shkollës lufton bullizmin
17/01/2019 13:41

Danimarka e ka gjetur rrugën e saj për të rritur breza që kanë si bazë ndjeshmërinë ndaj tjetrit, duke luftuar në këtë mënyrë edhe bullizmin. Ajo ka futur si lëndë shkollore, përqafimin.

Bima shumëvjeçare Akja, mrekullibërëse për lëkurën dhe për të pastruar frymëmarrjen
21/02 12:40
Në Shtëpinë Tonë/ 10 ditë pa sheqer dhe pa karbohidrate!
21/02 12:20
Wake Up/ Gjimnazistët kampionë të “Public Speech” dhe “Stand Up Comedy”
21/02 12:02
Wake Up/ Shqiptarët në Wikipedia kërkojnë info për politikanët dhe aktualitetin
21/02 11:58
Wake Up/ 100 vite të studios Marubi, ekspozita e dinastisë së fotografisë shqiptare
20/02 12:31
Muzeu Arkeologjik në Tiranë i pari pas Luftës së II Botërore me 2100 objekte
20/02 12:23
Pa Koment – Superhëna, sateliti i tokës më afër dhe më i shndritshëm
20/02 11:36
Ndahet nga jeta ikona e modës, Karl Lagerfeld
19/02 15:27
Not kundër celulitit; Të rinjtë rusë e ushtrojnë në ujëra të akullta
19/02 14:32
Në Shtëpinë Tonë/ Karikaturat
19/02 12:06
Jeta personale e Gjergj Kaçinarit dhe marrëdhëniet e tij me të atin
18/02 21:53
Java londineze e modës, shpërthime ngjyrash në pasarela
18/02 21:01
Po vjen superhëna! Më e shndritshme se kurrë gjatë 2019-s
18/02 20:44
Voilà – Traditat më të çuditshme në planet
15/02 19:15
Voilà – Rimodelimi i vetullave nga personazhet Vip
15/02 19:15
Voilà – Mihrije Braha dhe Naim Abazi Intervista
15/02 19:15
Voilà – Kush janë personat më të pasur në botë?
15/02 19:15
Wake Up/ Klint Çollaku: Kënga “Kush të do” përjetim personal
15/02 13:25
Revolucion në WhatsApp, hyrja në grupe vetëm me leje
15/02 13:11
Cilat janë frutat e ballkonit? Emisioni “Në Shtëpinë Tonë” ju sjell disa sugjerime
15/02 11:43