Wake Up, Pjesa 1 – 14/09/2012
14/09/2012 00:00
Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Tetor 2019
14/10 14:33
Wake Up/ Lei Kraja: Vetëm të jesh e verbër mos ta konsiderosh Robert Berishën tani që është beqar
14/10 12:06
Wake Up/ Margarita Xhepa nga Festivali “Skampa”: Duhet mbështetje për aktorët e rinj
14/10 11:55
Wake Up/ Ja cilat janë sëmundjet që prekin më shumë shqiptarët
14/10 11:35
Wake Up/ Arsyet pse greku Malliotakis sulmon kandidatin shqiptar në Parlamentin e New York-ut
14/10 11:20
Wake Up/ Sot nisin Universitetet: 11 mijë studentë më pak në auditorë
14/10 11:00
Emisioni i plotë – Wake Up, 11 Tetor 2019
11/10 14:18
Wake Up/ Kontratenori i vetëm shqiptar dhe ndër të paktët që ka bota
11/10 11:57
Wake Up/ Arjola Demiri, nga masturbimi në skenën e teatrit te gruaja lace e “Portokalli”-së
11/10 11:48
Wake Up/ 70,8 milionë njerëz janë në arrati. Nisma dhuro kilometra ecje për refugjatët
11/10 11:05
Wake Up/ Trajneri Reja-Kuqezinjve: Dhuratë për ditëlindje dua fitoren ndaj Turqisë
11/10 10:59
Wake Up/ Je fëmi buçko. Sot bullohesh, por dikur ishe i bukur. Si ka ndryshuar perceptimi?
11/10 10:49
Emisioni i plotë – Wake Up, 10 Tetor 2019
10/10 14:54
Wake Up/ Filmi “Edhe muret kanë veshë” do t’ju trondisë
10/10 12:17
Wake Up/ Si e kuptojnë demokracinë dhe zgjedhjet politike fëmijët?
10/10 11:53
Wake Up/ Sot dy çmime Nobel në Letërsi. Sa janë shanset që njëri të vijë në Shqipëri?
10/10 11:32
Wake Up/ Studentët rrisin qiratë. Një apartament kushton këtë vit 20-30% më shtrenjtë
10/10 11:29
Emisioni i plotë – Wake Up, 9 Tetor 2019
09/10 17:32
Wake Up/ Ballkanik i Filmit dhe Kulinarisë, homazh për Baxhakun dhe Xhuvanin
09/10 14:13
Wake Up/ Tiri Gjoci: Me “Diell” i këndoj dashurisë së humbur
09/10 12:27