Wake Up/ Olti Curri: Kam prezantuar dhe me moderatore që nuk flisja
18/10/2019 12:26

Ai është një ndër personazhet që njihet për “thumbime” të vazhdueshme, duke bërë që emri i tij të përmendet herë pas here. Olti Curri, të cilin siç duket duhet ta kemi “frikë” për të mos rënë në “gojën” e tij, siç pak ditë më parë ra dhe moderatorja Nevina Shtylla…Kujtojmë se së fundmi ai është rikthyer me një program të ri në televizion dhe pikërisht në “Përputhen” në emisionin “E diell” në Top Channel ku sigurisht ka krijuar debat me komentet e tij.

Emisioni i plotë – Wake Up, 15 Nëntor 2019
15/11 14:49
Wake Up/ Praktikat studentore, si mundësi e sigurt për kontratë pune
15/11 12:37
Wake Up/ Suksesi i Gent Bejkos në Kanada dhe filmi që do e rikthejë në kinematë në Shqipëri
15/11 12:22
Wake Up/ Gent Bejko: Tirana po humbet referencat e së shkuarës.
15/11 12:09
Wake Up/ “Triumph”, një film për Kombëtaren që u frymëzua nga ndeshja historike me Serbinë
15/11 11:48
Tirana Street-food vjen në edicionin e tij të parë si Festival
15/11 11:06
Wake Up/ Flavia Kaba: Si u njoha me Zafonin? Ishte dashuri me lexim të parë
15/11 11:00
Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Nëntor 2019
14/11 13:07
Zija Çela zbulon kush janë të pandershmit dhe të ndershmit në “Lavjerrësin e qytetit” të tij
14/11 11:52
Wake Up/ “Ëndrra e një nate vere”, spektakël fjale, ngjyrash dhr koreografie në Teatrin Metropol
14/11 11:48
Wake Up/ Si ndikon kërcimi në zhvillimin social – emocional te fëmijët
14/11 11:18
Wake Up/ 1 në 2 persona në Shqipëri nuk e dinë që vuajnë nga diabeti. Sëmundja po prek edhe fëmijët.
14/11 11:01
Wake Up/ Puna falas, shqiptarët rekord botëror, 9 miliardë dollarë punë të papaguar në vit
14/11 10:52
Emisioni i plotë – Wake Up, 13 Nëntor 2019
13/11 15:31
Wake Up/ Prej 6 vitesh vrapon në maratonat e New Yorku-t. Njihuni me juristen shqiptare
13/11 12:32
Wake Up/ Rudina Dembacaj flet për herë të parë për divorcin dhe si po e përjeton ajo dhe e bija
13/11 12:18
Wake Up/ Rudina Dembacaj bashkë me angazhimet në teatër tashmë dhe një biznes
13/11 12:11
Wake Up/ Petrit Ymeri: 800 tituj të rinj në Panairin e Librit
13/11 11:47
Wake Up/ Kontrollet radiologjike, pacientët rrezik nga rrezatimi. Flet mjeku Arben Rroji
13/11 11:30
Wake Up/ Av. i Popullit:Projekti te Astiri disa herë i ndryshuar, zvarritje flagrante e legalizimeve
13/11 11:03