Wake Up/ Luiza Gega: E çfarë rëndësie kanë medaljet kur nuk ke ku stërvitesh!
19/02/2019 11:48

E ftuar në "Wake Up", Luiza Gega e sapoardhur nga Stambolli me titullin Kampione Ballkani, u shpreh se nuk kanë rëndësi medaljet se sa infrastruktura në të cilën stërvitet. Edhe trajneri i saj, Taulant Stërmasi ndau të njëjtin shqetësim duke theksuar se Tirana nuk ofron kushtet minimale, dhe trajtimi që ju bëhet kampionëve në fusha të ndryshme të sportit lë shumë për të dëshiruar.

Superiorja, Tirana mbetet “zot” i fatit të saj për mbijetesën në elitë
26/05 22:54
Kupa e Mbretit/ Barça, me hijen e Liverpool-it
25/05 14:30
Etapa e fundit e turit çiklistik. Eugert Zhupa u shpall fitues në itinerarin Sarandë-Fier
24/05 21:38
Shpresat e Bushit, “pazar” te Shkëndija. Në total, 17 lojtarë nga jashtë
24/05 15:09
Wake Up/ Maratonë Basketbolli në kryeqytet, 10 orë lojë për të gjitha grupmoshat
24/05 12:44
Kreu i PSG, nën akuzë për korrupsion
23/05 15:28
Grumbullimi i Kombëtares. Në 27 maj trajneri Reja do të publikoj listën zyrtare
22/05 20:08
Turi Çiklistik i Shqipërisë, përfundon etapa e dytë
22/05 13:04
“40 ditët e ferrit” të Niki Laudës, një legjende për t’u përjetësuar!
21/05 13:21
Wake Up/ Njihuni me vajzat e para shqiptare të mundjes. Janë Kampione Ballkani
20/05 12:46
Goga Basket, kampion për herë të parë në basketboll për meshkuj
20/05 12:23
Superiore, Tirana shpërdoron. Mbetet ende në luftë për mbijetesë
18/05 20:37
Reja: Po studioj lojtarët e rinj. Me Islandën e Moldavinë, bazë grupi aktual
18/05 20:29
Tiranës i duhet barazimi
17/05 15:41
Basketbollistet e WNBA në Tiranë, japin eksperiencë për basketbollin shqiptar
16/05 21:09
Pasioni i ri i Bolt, në ‘scooter’ elektrik
16/05 13:32
Basketboll, ekuiliber në sfidën Teuta-Goga
16/05 12:38
Wake Up: Olsi Rama pas fitores së Partizanit: Tani meraku im është Champions League
15/05 12:56
Tenisti australian nuk heq dorë nga tallja e kundërshtarit
14/05 19:12
Duka: Industri rentabël
14/05 15:32