Wake Up/ Enkel Demi rikthehet pas 19 – vjetësh në studiot ku u themelua Top Channel
24/01/2020 11:42

Rikthimi pas 20 viteve në studiot ku u themelua televizioni Top Channel në Piramidë ishte emocionues për gazetarin Enkel Demi. Ai rikthehet pas kaq vitesh tashmë si shkrimtar dhe si fitues i Çmimit Kombëtar të Letërsisë për "Romanin më të mirë të vitit" me "Gurët e vetmisë"

Stuhi shiu dhe dëbore, ky është parashikimi i motit për sot
27/02 08:09
Wake Up/ Arkitektja shqiptare me më shumë kurora Miss-i
26/02 11:48
Wake Up/ Klea Kasemi nga cover-at e Dua Lipës në projektin muzikor “Vallëzim lamtumire”
26/02 11:34
Wake Up/ “Snack food”, rreziku i një trendi global
26/02 11:30
Wake Up/ Shqipëria me numrin më të ulët të lindjeve. Mjeku Haxhia: Situata është alarmante
26/02 11:29
Wake Up/ Koronavirusi, masat pas urdhrit të MSH në shkollat e kryeqytetit
26/02 11:16
Rikthehen reshjet, njihuni me parashikimin e motit për sot
26/02 08:20
Wake Up/ A mjafton një aplikacion në telefon për të pasur jetë të shëndetshme
25/02 13:36
Wake Up/Të rinjtë shqiptarë drejt Silicon Valley, 40 aplikime për ide inovative në teknologji
25/02 13:07
Wake Up/ Stresi në punë, 48.5 % e shqiptarëve kanë stres të moderuar, 12.4% stres problematik
25/02 13:06
Wake Up/ Durrës, vjen trageti nga Italia. Si kontrollohen pasagjerët për koronavirus
25/02 12:20
Wake Up/ Flet mjekja shqiptare nga Italia: Njerëzit janë vetizoluar nga frika e koronavirusit
25/02 12:19
Wake Up/ Jonida Maliqi ndryshon stil: Së shpejti me dy këngë, një R&B, dhe një sensuale
25/02 11:51
Wake Up/ Këngëtarja e Eurovizionit: RTSH duhet t’i deklarojë fondet e Eurovizionit
25/02 11:51
Wake Up/ Jonida Maliqi: Këngëtare si Arilena lindin 1 në 1 milionë
25/02 11:31
Wake Up/ Jonida Maliqi: Jam e lumtur dhe këtë ma tregojnë sytë
25/02 11:31
Wake Up/ Jondia Maliqi: Pse krijova “Tirana Fashion Days”, pasarelën e modës kryeqytetase!
25/02 11:30
Wake Up/ Fumeti edhe në gjuhën shqipe sfida e artistit Endri Beqo
24/02 12:23
Wake Up/ Pse një talenti shqiptar si Ana Kodra iu refuzua pjesëmarrja në “America’s Got Talent”
24/02 12:21
Wake Up/ Ana Kodra kontratë 2-vjeçare me një kompani muzikore amerikane
24/02 12:18