Wake Up/ Delinda Disha rrëfen eksperiencën si këngëtare në krah të Devis Xherahut
13/06/2019 12:33

Devisi dhe Delinda sapo kanë publikuar këngën me titull "A më dëgjon", një këngë shumë ritmike dhe e këndshme për t'u dëgjuar përgjatë gjithë stinës së verës.