Wake Up-Cover/ Klea këndon ” When I was your man” të Bruno Mars
15/01/2019 12:05

Klea Balukja, këngëtarja e re 17 vjeçare renditet në Top Listë me këngën e saj "Herën e parë". Ajo ishte e ftuar sot në " Wake Up" ku performoi një cover nga Bruno Mars.

Wake Up/ Klint Çollaku: Kënga “Kush të do” përjetim personal
15/02 13:25
Revolucion në WhatsApp, hyrja në grupe vetëm me leje
15/02 13:11
Cilat janë frutat e ballkonit? Emisioni “Në Shtëpinë Tonë” ju sjell disa sugjerime
15/02 11:43
“Thuaja me një lule”
14/02 14:15
Në shtëpinë tonë/ Karbohidratet, nutricionistja: Ja përse janë të rëndësishme në dietën ditore
14/02 11:48
Në shtëpinë tonë/ Infeksionet urinare dhe vaginale, mjekja: Kujdes nga tualetet e lokaleve
14/02 11:44
Wake Up/ Olesia Leço: Pse është kthyer 14 shkurti në një “gllabërues” parash?
14/02 10:59
Wake Up/ Alda Bardhyli: Librat më të bukur të dashurisë që mund të dhuroni
14/02 10:54
Wake Up/ Rikthimi i Nertila Kokës, këngëtarja rrëfen jetën në Suedi
13/02 11:52
Top Show/ Valer Kolnikaj: 15-vjeçarja, “fantazmë”! Askush nuk e njeh në Malësinë e Madhe
13/02 11:14
Këngëtari i njohur s’do të marrë më pjesë në festivale: Janë kthyer në pazar!
12/02 17:28
Wake Up/ Devis Xherahu rrëfen kujt ia dedikon “Zemër e shqetësuar”
12/02 12:40
Në shtëpinë tonë/ Punimi dekorativ i hekurit
12/02 11:43
Sot vajza e aventurave, por puna e saj e parë ishte shitëse e çajit të malit
11/02 21:08
Ditëlindje me njerëz të panjohur?! As që krahasohet me sfidën e radhës
11/02 21:05
Bunkerët shqiptarë, në BBC. Një fotograf dokumenton në një libër historinë
11/02 20:41
Koleksionisti me një pasuri të madhe kartëmonedhash e monedhash
11/02 12:10
Një restorant me meny nga vendet që nuk njohin Kosovën
09/02 13:01
Voilà/ Martesat prej vitesh, si dhe martesat që zgjatën pak ditë… – Voilà, 8 Shkurt 2019
08/02 19:15
Voilà/ Flaka Krelani :“Babi, më mungon shumë”
08/02 19:15