Wake Up, 24 Korrik 2019, Pjesa 3
24/07/2019 11:17

Tema: FSHF "nxjerr" në ankand emrin e stadiumit të ri Institucioni i futbollit ka shpallur kriteret për sponsorët që dëshirojnë t’i vënë stadiumit emrin e tyre Të ftuar: Bardhyl Minxhozi Tema: 132 fshatra nën hetim në Indi. Arsyeja Aborti selektiv Në 3 muaj nga 216 bebe të lindura asnjë nuk i përket gjinisë femërore Tema: Bastuni "magjik" i Titanikut shitet në ankand për 62.500 dollarë Tema: Endërr Agron Berisha Karaoke Tema: Anthony Çako në MIK Festival dhe Sunny Hill Festival Producenti realizon albumin e parë “Enigma” Të ftuar: Anthony Çako

Emisioni i plotë – Wake Up, 18 Nëntor 2019
18/11 15:04
Wake Up/ Kristi Karkanaqe, artisti që e nisi karrierën nga rruga
18/11 12:36
Wake Up/ Binjakët nga Vlora, kampionë bote në Kikboks
18/11 12:18
Wake Up/ Pse letërsia “e madhe” duhet të nisë nga letërsia “e vogël”
18/11 12:02
Wake Up/ Siguria ushqimore, sa zbatohen protokollet e monitorimit
18/11 11:45
Wake Up/ OBSH: Vaksinohuni. Mos përdorni antibiotikë kundër gripit
18/11 11:28
Emisioni i plotë – Wake Up, 15 Nëntor 2019
15/11 14:49
Wake Up/ Praktikat studentore, si mundësi e sigurt për kontratë pune
15/11 12:37
Wake Up/ Suksesi i Gent Bejkos në Kanada dhe filmi që do e rikthejë në kinematë në Shqipëri
15/11 12:22
Wake Up/ Gent Bejko: Tirana po humbet referencat e së shkuarës.
15/11 12:09
Wake Up/ “Triumph”, një film për Kombëtaren që u frymëzua nga ndeshja historike me Serbinë
15/11 11:48
Tirana Street-food vjen në edicionin e tij të parë si Festival
15/11 11:06
Wake Up/ Flavia Kaba: Si u njoha me Zafonin? Ishte dashuri me lexim të parë
15/11 11:00
Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Nëntor 2019
14/11 13:07
Zija Çela zbulon kush janë të pandershmit dhe të ndershmit në “Lavjerrësin e qytetit” të tij
14/11 11:52
Wake Up/ “Ëndrra e një nate vere”, spektakël fjale, ngjyrash dhr koreografie në Teatrin Metropol
14/11 11:48
Wake Up/ Si ndikon kërcimi në zhvillimin social – emocional te fëmijët
14/11 11:18
Wake Up/ 1 në 2 persona në Shqipëri nuk e dinë që vuajnë nga diabeti. Sëmundja po prek edhe fëmijët.
14/11 11:01
Wake Up/ Puna falas, shqiptarët rekord botëror, 9 miliardë dollarë punë të papaguar në vit
14/11 10:52
Emisioni i plotë – Wake Up, 13 Nëntor 2019
13/11 15:31