Wake Up, 22 Prill 2019, Pjesa 3 – Top Channel Albania – Entertainment Show
22/04/2019 11:35

Tema: Festivali i Tunxhit në Shqipëri mbledh artistë nga e gjithë bota Fondet për instrumente në shkollat e muzikës në Tiranë e rrethe Tema: Ilir Kodhima Tema: “Miq për kokë”, në fshatin japonez të “pushtuar” nga kukullat Tema: Jenny, kali që del shëtitje vetëm çdo mëngjes në Gjermani Tema: Nënkampion Evrope por peshëngritësi ndjehet i pavlerësuar Briken Calja sapo është kthyer me 1 medalje ari dhe dy argjendi Të ftuar: Briken Calja

Emisioni i plotë – Wake Up, 13 Nëntor 2019
13/11 15:31
Wake Up/ Prej 6 vitesh vrapon në maratonat e New Yorku-t. Njihuni me juristen shqiptare
13/11 12:32
Wake Up/ Rudina Dembacaj flet për herë të parë për divorcin dhe si po e përjeton ajo dhe e bija
13/11 12:18
Wake Up/ Rudina Dembacaj bashkë me angazhimet në teatër tashmë dhe një biznes
13/11 12:11
Wake Up/ Petrit Ymeri: 800 tituj të rinj në Panairin e Librit
13/11 11:47
Wake Up/ Kontrollet radiologjike, pacientët rrezik nga rrezatimi. Flet mjeku Arben Rroji
13/11 11:30
Wake Up/ Av. i Popullit:Projekti te Astiri disa herë i ndryshuar, zvarritje flagrante e legalizimeve
13/11 11:03
Prishjet e ndërtesave te Astiri/ Wake Up në transmetim maratonë – 12 Nëntor 2019
12/11 13:07
Incidenti/ Banorët e Astirit sulmojnë gazetarin e Top Channel
12/11 11:44
Emisioni i plotë – Wake Up, 11 Nëntor 2019
11/11 13:39
Wake Up/ Lotusi shqiptar si u ndërtua 10 vite më parë në Plykë të Fierit. Flasin protagonistët
11/11 12:34
Wake Up/ Si funksionon tregu i lëvizshëm i fruta-perimeve në ҫdo zonë të Tiranës!
11/11 12:13
Wake Up/ Alarmi për minikekët turke në Shqipëri, dyshohet që sjellin paralizë
11/11 12:11
Wake Up/ CENSI 2020: Feja dhe etnia me “dëshirë”. Gjoba për pyetjet thelbësore
11/11 11:30
Wake Up/ 51% e studentëve paguajnë për notën. 6,6% ju kanë kërkuar favore seksuale
11/11 11:16
Emisioni i plotë – Wake Up, 08 Nëntor 2019
08/11 14:12
Wake Up/ Këngëtarja Eltina Minarolli, projektet e mia jashtë Shqipërisë
08/11 12:12
Wake Up/ Arben Dervishaj: Emri i ri i stadiumit dhe a do jetë gati për ndeshjen me Francën
08/11 12:02
Wake Up/ Shoqata e Fermerëve të Myzeqesë: Ja pse po protestojnë fermerët?
08/11 11:46
Wake Up/ Debati për 5G mbërrin në Shqipëri. Flet eksperti Rustem Paci
08/11 11:34