Wake Up, 18 Qershor 2019, Pjesa 3
18/06/2019 11:06

Tema: Joga e mëngjesit nga mjeshtrit indian Mësuesi i Jogës na mëson nga studio e Wake Up teknikat e kësaj disipline Të ftuar: Yogi Shivakhanda Tema: Shtohet edhe vaksina e diabetit tek bebet. Ul me 33 % rrezikun e sëmundjes Tema: Pse i kryqëzojmë gishtat kur i urojmë vetes fat? Tema: “Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë” Koncert me muzikë tradicionale shqiptare bën bashkë artistë të njohur të skenës shqiptare Të ftuar: Rovena Dilo

Emisioni i plotë – Wake Up, 17 Tetor 2019
17/10 16:04
Wake Up/ Mjeku logoped: “Borëbardha dhe shtatë xhuxhët” të ndalohet. Ja pse?
17/10 12:16
Wake Up/ Studentët shqiptarë preferojnë degët ‘trend’ dhe jo çfarë kërkon tregu i punës
17/10 11:44
Wake Up/ Si të studiosh në Britani, Gjermani, Zvicër, Austri dhe Amerikë
17/10 11:35
Wake Up/ “Mash-up” me këngë shqiptare nga Sindi Goma
17/10 11:26
Wake Up/ Sindi Goma e “The Voice kids”: E dua një bashkëpunim me Majkun
17/10 11:21
Wake Up/ Isli Islami mbush 33 vjeç: Ja surpriza e Orit që e përloti
17/10 11:19
Wake Up/ Hygerta Sako: Lorik Cana i pazëvendësueshëm
17/10 11:12
Emisioni i plotë – Wake Up, 16 Tetor 2019
16/10 15:58
Wake Up/ Stine: Pas ndarjes kam qenë më produktiv në muzikë
16/10 12:24
Wake Up/ Stine: Me Gracielën i kemi qetësuar gjakrat
16/10 12:14
Wake Up/ Top Gold Radio mbush sot 20 vjeç. Radio me muzikën më të mirë ndër vite
16/10 12:12
Wake Up/ Kush është moderatorja e Top Channel e sulmuar online
16/10 11:58
Wake Up/ Besart Kadia: Edhe në 2029 shqiptarët do të bejnë ushqime me listë
16/10 11:54
Wake Up/ Sulmet online, terreni më i preferuar nga pedofilët shqiptarë
16/10 11:54
Emisioni i plotë – Wake Up, 15 Tetor 2019
15/10 15:43
Wake Up/ Trendi turistik i “Millenials”: Të blejnë përvoja e jo sende
15/10 12:46
Wake Up/ Rasti i Marsidës në Kavajë përplas Delina Ficon me Denis Dyrnjanë
15/10 12:39
Wake Up/ Ekranizohet “Vera pa kthim” e shkrimtarit Besnik Mustafaj
15/10 12:32
Wake Up/ Getta Beqa, nga sporti në politikë , për një arsye të veçantë
15/10 12:10