Wake Up, 18 Prill 2019, Pjesa 2
18/04/2019 11:12

Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Sa zbatohen dënimet me punë në komunitet që jepen nga gjykata? Nga sistemimi i librave deri tek pastrimi i kanaleve vaditëse... Te ftuar: Almeida Ametbejasi

Wake Up/ “Nuk jam teksti yt” gazetaret reagojnë ndaj teksteve të këngëve! Video bëhet virale
01/06 12:16
Wake Up/Procedurat në kopsht;nga formulari për prindërit, higjiena, distanca në tavolina, fjetja etj
01/06 11:39
Wake Up/ Ja si do zbatohen masat e KOVID, me foshnjat në çerdhe?!
01/06 11:36
Wake Up/ 33% e lodrave në tregun shqiptar të rrezikshme. E tregojnë analizat laboratorike
01/06 11:28
Wake Up/ INSTAT: Fëmijët shqiptarë të privuar nga ushqimi, veshjet, argëtimi dhe pushimet
01/06 11:08
Wake Up/ Shtypi i ditës, 1 Qershor 2020
01/06 10:19
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me reshje dhe ulje temperaturash
01/06 10:07
Wake Up/ Rrëfehet në “Wake Up”, Ilda Bejleri: Ja ku do më gjejë sezoni i ri
29/05 13:10
Wake Up/ Top Channel, hap audicione për punësimin e të rinjve
29/05 12:08
Wake Up/ Shqipëria e turizmit tjetër. Kriza e operatorëve dhe bujtinave jobregdetare
29/05 12:03
Wake Up/ “Dua të të bëj të lumtur” surprizon live Islin, në Wake Up
29/05 11:21
Wake Up/ Interneti përdoret 69% për rrjete sociale dhe vetëm 30% për edukim
29/05 11:19
Wake Up/ Mbyllet viti shkollor.Si do të vlerësohen nxënësit për mësimin online?!
29/05 11:15
Wake Up/ Shtypi i ditës, 29 Maj 2020
29/05 08:23
Surprizon moti, dita nis e kthjellët por pasditja…
29/05 08:13
Wake Up/ Agnesa Vuthaj për jetën private: Jam e lumtur. Qyteti i dashurisë, vendi ideal për…
28/05 12:40
Wake Up/ Një teze dhe hallë si Agnesa Vuthaj, me 13 nipër dhe mbesa
28/05 12:39
Wake Up/ Agnesa Vuthaj: Karantina më frymëzoi për linjën time të veshjeve
28/05 12:07
Wake Up/ Saranda të shpallet “Qyteti i boungavilleve”
28/05 12:04
Wake Up/ Aktivistët nxjerrin goma dhe tonelata plastike nga gjiri i Sarandës
28/05 11:46