Wake Up, 18 Janar 2019, Pjesa 2
18/01/2019 15:10

Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Emrat më në modë të vitit: Amelia për vajza dhe Noel për djem Trendi nis nga Tirana. Prindërit nuk ju qasen emrave shqiptar Te ftuar: Prof.Dr. Aleksandër Dhima

Emisioni i plotë – Wake Up, 11 Tetor 2019
11/10 14:18
Wake Up/ Kontratenori i vetëm shqiptar dhe ndër të paktët që ka bota
11/10 11:57
Wake Up/ Arjola Demiri, nga masturbimi në skenën e teatrit te gruaja lace e “Portokalli”-së
11/10 11:48
Wake Up/ 70,8 milionë njerëz janë në arrati. Nisma dhuro kilometra ecje për refugjatët
11/10 11:05
Wake Up/ Trajneri Reja-Kuqezinjve: Dhuratë për ditëlindje dua fitoren ndaj Turqisë
11/10 10:59
Wake Up/ Je fëmi buçko. Sot bullohesh, por dikur ishe i bukur. Si ka ndryshuar perceptimi?
11/10 10:49
Emisioni i plotë – Wake Up, 10 Tetor 2019
10/10 14:54
Wake Up/ Filmi “Edhe muret kanë veshë” do t’ju trondisë
10/10 12:17
Wake Up/ Si e kuptojnë demokracinë dhe zgjedhjet politike fëmijët?
10/10 11:53
Wake Up/ Sot dy çmime Nobel në Letërsi. Sa janë shanset që njëri të vijë në Shqipëri?
10/10 11:32
Wake Up/ Studentët rrisin qiratë. Një apartament kushton këtë vit 20-30% më shtrenjtë
10/10 11:29
Emisioni i plotë – Wake Up, 9 Tetor 2019
09/10 17:32
Wake Up/ Ballkanik i Filmit dhe Kulinarisë, homazh për Baxhakun dhe Xhuvanin
09/10 14:13
Wake Up/ Tiri Gjoci: Me “Diell” i këndoj dashurisë së humbur
09/10 12:27
Wake Up/ Tiri Gjoci i heq mikrofonin Isli Islamit: Ti s’më lë të flas
09/10 12:03
Wake Up/ Arbian Mazniku: Ja çfarë projekti ka Bashkia për Kopshtin Botanik
09/10 11:41
Wake Up/ Njihuni me ata që nuk “e braktisin” kurrë fizkulturën e mëngjesit
09/10 11:34
Wake Up/ Gjyqi i Kopshtit Botanik; Fakulteti i Shkencave kundër Ministrisë dhe Bashkisë
09/10 11:26
Wake Up/ Negociatat; Gjermani “PO”, Holanda “JO, Franca “ndoshta”. Çfarë do të ndodhë?
09/10 11:03
Emisioni i plotë – Wake Up, 08 Tetor 2019
08/10 14:20