Wake Up, 12 Qershor 2018, Pjesa 3
12/06/2018 19:49

Tema: Kuriozitet - Çaji jeshil mund të reduktojë sëmundjet e zemrës! - Momenti kur 32 kaskadorë (stuntmen) i vënë flakën vetes dhe thyejnë rekordin botëror Guinness - Brazili ndryshon orarin zyrtar të punës; Uruguaji mbyll universitetin... për të parë ndeshjet e Botërorit Tema: Top Arena në Top Channel Te ftuar: Eduard Manushi, Fjoralba Ponari Tema: “Goldman Sachs” dhe gjigandët e tjerë të financave botërore nxjerrin Brazilin fitues të Kupës së Botës “Rusi 2018”