Wake Up, 11 Shkurt 2019, Pjesa 1
11/02/2019 11:59

Tema: Moti Ne telefon: Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator

Epsodi i plotë – Wake Up, 13 Shtator 2019
13/09 13:49
Wake Up/ Capital T zbulon të ftuarit special në koncertin e tij
13/09 12:37
Wake Up/ Capital T: Ja çfarë do të shihni në dokumentarin e jetës sime
13/09 12:18
Wake Up/ Capital T: Nuk i dua klikimet e fryra janë joreale
13/09 12:13
Wake Up/ Capital T rrëfehet si asnjeherë tjetër në Wake Up
13/09 11:40
Wake Up/ Aktori i humorit Sandër Ruçi: Pas aksidentit mu duk sikur dola për herë të parë në skenë
13/09 11:30
Capital T: Humanizmi për të bërë mirë por dhe për të inspiruar të tjerë
13/09 11:28
Wake Up/ Ndihma e shpejtë Shqiptarët të ndërgjegjësuar por pak dinë ta japin ndihmën e parë
13/09 11:25
Wake Up/ Fundjava sportive në Wake Up nga Endi Tufa
13/09 11:15
Wake Up/ Arsyet pse shqiptarët po dëbohen nga Gjermania
13/09 11:06
Episodi i plotë – Wake Up, 12 Shtator 2019
12/09 13:27
Wake Up/ Grupi TNT, flet për bashkëpunimet me Capital T dhe Mc Kresha
12/09 11:22
TNT Live në Wake Up
12/09 11:04
Wake Up/ Shkrimtari Luan Rama zbulon sekretet e konsujve francezë
12/09 11:03
Wake Up/ Uji i ndotur, 200 raste infeksionesh në ditë. ISHP merr mostra
12/09 10:56
Wake Up/ Shtigjet malore, moda e viteve të fundit për aktivitet fizik
12/09 10:44
Episodi i plotë – Wake Up, 11 Shtator 2019
11/09 14:25
Wake Up/Dorian Ramaliu: Kam hapur audicionet për nuse
11/09 12:14
Wake Up/Dyshja e Fiks Fare: Pa na sharë dhe pa na goditur Filipi nuk futemi në emision
11/09 12:08
Wake Up/Julia Stefani, shqiptarja e Silicon Valley: E padrejtë që liderët e kompanive janë meshkuj
11/09 11:56