Vrau gruan në Durrës,e takova vrasësin 3 ditë më parë,ja çfarë më tha-Shqipëria Live, 27 Shkurt 2020
27/02/2020 14:25

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Autore: Olsa Muhameti Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Propolis më i kërkuari, ja si ta përdorni tek të rriturit dhe fëmijët – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 17:44
Kastro Zizo flet për idetë e konspiracionit – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 17:43
Hajdari;Në ditëlindjen e Azemit, isha në darkë me ambasadoren amerikane-Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:59
Ja maskat 3D që na mbrojnë e na ndihmojnë të punojmë e flasim lehtësisht – Shqipëria Live,27Mars2020
27/03 16:57
Luiza Gega është bllokuar në Afrikë, derisa të ri-hapen aeroportet- Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:56
Nisma; Lexoni autorë shqiptar, në kohë izolimi – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:56
Nuk pranojnë të kthehem në Kinë, kanë frikë për një val të dytë të virusit-Shqipëria Live,27Mars2020
27/03 16:29
Maskat e veçanta 3D për mbrotje, ja si përdoren – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:24
Shokët e mi, kanë paguar 5000 euro biletën, për të ardhur në Kinë – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:19
Rudina Hajdari, familjeve shqiptare duhet ti sigurohen ushqimi, pagesat…-Shqipëria Live,27Mars2020
27/03 16:16
Arjola Demiri tregon cilin koleg ka “pikë të dobët” – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:13
Arjola Demiri, natën e kemi bërë ditë, fle në 5 të mëngjesit – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 16:13
Imuniteti, ja produktet që duhet të konsumosh në këtë kohë – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 15:41
Kastro Zizo në kohë karantinë, pret të bëhet baba për herë të tretë – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 15:34
Rudina Hajdari, ja kujtimet e fundit me babin, Azem Hajdari! – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 15:27
Arjola Demiri flet për herë të parë për dashurinë- Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 15:26
E fundit; Kina mbyll kufijtë me Europën dhe Amerikën – Shqipëria Live, 27 Mars 2020
27/03 15:25
Zv. Ministrja e brendshme;Ja sa qytetarë kanë thyer rregullat – Shqipëria Live, 26 Mars 2020
26/03 17:34
Aktorja vë kujën, video që tronditi Kosovën. – Shqipëria Live, 26 Mars 2020
26/03 17:33
Problemet me ankthin dhe vetminë, meshkujt më të prekurit. – Shqipëria Live, 26 Mars 2020
26/03 17:33