Vrasje për xhelozi/ Punonjësi i burgjeve vret ish të dënuarin në Kavajë në shtëpinë e një gruaje
10/10/2019 20:26

Një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur si pasojë e një konflikti për motive xhelozie. Ngjarja u regjistrua në qytetin e Kavajës, rreth orës 1 pas mesnatës së të mërkurës.

Vlora në panairin e turizmit/ Ftesë për pushuesit italianë të vijnë gjatë verës
22/02 19:31
Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci
22/02 15:56
Gjurmë shqiptare/ Çfarë fshihet mes maleve?
22/02 15:49
Aks i ri rrugor Kuqan-Bujqës-Jagodinë-Murriqan-Thanë
22/02 15:40
Rama në Belsh. Rilindja Urbane shkon kudo me vizion, punë, vullnet dhe durim
22/02 15:38
Protestë për dhunën në shkolla/ Ekspozohen rastet para ministrisë së arsimit. Reagon Shahini
22/02 15:32
HEC shkatërrues në zona të mbrojtura/ “Dragostunja 1” në mes të zonës Shebenik-Jabllanicë
22/02 15:31
Koronavirusi në Itali, Shqipëria do dyfishojë kontrollet në kufi
22/02 15:25
Nga Wuhani në Tiranë. Silva Doçi: Koronavirusi ma bëri më të fortë lidhjen me Kinën. Do të kthehem…
22/02 15:24
150 stola të dëmtuar në “Air Albania”/ Policia shoqëron dhe procedon penalisht disa tifozë
22/02 14:05
Gazetari Alban Dudushi vlerësohet me çmimin “Barleti”
22/02 14:03
Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci
22/02 12:53
Dyfishohen kontrollet në Kufi/ Shqipëria merr masa pas shtimit të rasteve në Itali
22/02 12:51
Mbetje të rrezikshme nga Italia, protestojnë studentët: Shqipëria nuk është kazan toksik
22/02 12:51
HEC-et e vogla, 123 mln euro dëme/ KLSH gjen shkelje gjigantë: Përfituan 107 mln euro padrejtësisht
22/02 12:32
Doza kokainë, armë dhe lekë, Policia e Tiranës arreston 4 persona
22/02 11:23
“Haklajt e Tropojës” rekord klikimesh/ Tre pjesët e Top Story, në pak ditë 1 milionë shikime në Youtube
21/02 20:21
Tenton të kalojë kufirin me kanabis dhe armë në makinë, arrestohet 35 vjeçari
21/02 20:09
AMA amniston piratët/ Kërkon mbylljen e 17 adresave nga 89 që paditi Digitalb
21/02 19:56
Mbetje të rrezikshme nga Italia/ Bllokohet trageti, 6 të arrestuar. Groposeshin në Vlorë
21/02 19:46