Vrasja në argjendari, pranga 27-vjecarit
28/10/2011 11:00

Arrestohet në Tiranë një 27-vjecar që dyshohet se është autor i vrasjes së pronarit të një argjendarie pak ditë më parë.

Punësohen edhe 50 infermierë, Manastirliu: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër
07/08 13:30
Radhë për tampon në kufi/ Nga sot Greqia ndryshon orarin e kalimit 22:00 – 06:00 pikat e mbyllura
07/08 13:10
Djali vret nënën me thikë/ Pogradec, 44 vjeçari me probleme mendore dhe përdorues droge
07/08 13:10
Dyndje tek Infektivi/ Të afërmit kërkojnë informacione për pacientët
07/08 13:10
Top News – Prostitucion e drogë/ Operacioni ‘klientët’, një në pranga
07/08 13:00
Zhduket qilimi arab që mori Berisha/ Mediat: ja dokumenti. Dhurata nuk gjendet as në PD
07/08 12:41
Ankesa për dëmshpërblimet/ Kryevidh, banorët: Lekët e tërmetit po jepen sipas bindjeve partiake
07/08 12:28
Top News – Pogradec, krimi makabër/ Zbardhet dëshmia e djalit vrasës
07/08 11:38
Top News – Agjentët e ushtrisë/ Shqipëria, pjesë e misioneve të OKB
07/08 11:26
“Vetëm kështu mund të mposhtim virusin që ka gjunjëzuar botën”/ Mjekja u bën thirrje qytetarëve
07/08 11:05
Top News – Të infektuarit me Covid/ 10 infermierë e një mjek në Tiranë
07/08 10:58
Top News – Vera, stina e krimit/ Konfliktet importohen nga jashtë
07/08 10:57
Edicioni Informativ, 07 Gusht 2020, Ora 00:00
07/08 00:45
Pogradec/ Grupi hetimor: 44-vjeçari i gjuajti nënës me dru dhe më pas i preu kokën me …
07/08 00:09
Top News – Hasmeria mes fiseve/ Xhaferraj-në spital jam i mbrojtur
06/08 22:18
Peizazhi nuk është më trend/ Kolonitë e piktorëve nëpër Shqipëri nuk po zhvillohen më
06/08 20:37
Konfirmohet kryegjyqtari i Tiranës, shkarkohet gjyqtarja e Shkodrës
06/08 20:21
Top News – Horror në Pogradec/ I sëmuri mendor vret nënën
06/08 20:17
Ekskluzive/ Hasmëria mes fiseve. Xhaferaj refuzon të largohet nga spitali: Dua vetëmbrojtje …
06/08 20:10
6 viktima/ 127 raste të reja, më shumë se 1 mijë persona aktivë ndiqen nga mjekët e familjes
06/08 20:08