Volejboll/ Erzeni kualifikohet për fazën tjetër “CEV Voleyball challenge Cup 2020”
05/12/2019 08:35

Ka qenë një javë e vështirë për qytetarët e Shijakut, i prekur rëndë nga pasojat e tërmetit të 26 Nëntorit.

Video/ ‘Dilni jashtë’, Macron sherr me oficerët izraelitë
23/01 08:15
Edicioni Informativ, 23 Janar 2020, Ora 00:00
23/01 04:27
PD tregon kryebashkiakun e kokainës: Video është e kryebashkiakut të Bulqizës
23/01 04:23
Me Trump, pakti final me Serbinë/ Thaçi darkon më të dërguarin e Presidentit të SHBA: Dialogu, pa kushte
23/01 02:26
Grenell mbërrinë në Prishtinë
22/01 20:51
I dërguari i Trump në Prishtinë/ Grenell takon Thaçin
22/01 20:16
Avioni automatik, Airbus e teston me sukses
22/01 20:12
Edicioni Informativ, 22 Janar 2020, Ora 19:30
22/01 20:11
Vendimi i qeverisë: Dyfishim i bonusit për mjekët që shkojnë në rrethe
22/01 20:10
“Mite të vjetra moderne”/ Hermon Madhi shpreh revoltën për humbjen e vlerave
22/01 20:09
Gjyqi ndaj Trump në senat/ Në hetim nuk do të lejohen dëshmitarë të rinj
22/01 20:07
Linja direkte Kosovë-Serbi/ Dy vendet nënshkruan marrëveshje të veçanta me kompaninë gjermane
22/01 20:01
Bonus 250 mijë lekë për mjekët/ Qeveria shton pagën për specialistë që shkojnë në rrethe
22/01 19:52
Mbërrin Ambasadorja amerikane/ Yuri Kim do drejtojë ambasadën e SHBA për tre vite
22/01 19:50
57 shkolla nuk u hapën/ Shkaku kryesor, numri i ulët i nxënësve në klasa
22/01 19:50
Presidentja e re greke/ “Gruaja” që shembi çdo barrierë
22/01 19:40
Panik në fluturim! Kabina e avionit mbushet me tym
22/01 19:18
Toyota dhe Honda tërheqin nga tregu miliona makina
22/01 19:17
Analistët në Kosovë: Të shihet opsioni i qeverisë teknike
22/01 19:03
Kryeministri në detyrë: AAK do të qëndrojë në opozitë
22/01 19:02