Voilà – Emisioni i Plotë 31 Maj 2019
31/05/2019 18:30

Kantautori i njohur Alban Skënderaj mesa duket po përjeton periudhën e tij më të mirë, qoftë nga ana profesionale por edhe nga ana personale. Capital T është një ndër këngëtarët më të preferuar dhe të suksesshëm shqiptarë dhe ditën e sotme ka shpërndarë një lajm mjaft të gëzueshëm për të gjithë fansat e tij.Ava Maxi është dhe kenga ‘Sweet but Psycho’ ka hyrë në top 10-tëshen e Billoboard.Kjo u bë e ditur nga llogaria e tyre në Instagram e më pas Ava është treguar shumë falënderuese në një psotim që bëri në llogarinë e saj në Instagram.