Vlorë, ndalohet inxhinieri dhe përgjegjësi i firmës
28/11/2011 00:00

Policia e Vlorës, në lidhje me aksidentin me pasojë humbjen e jetës së një shtetasi ditën e shtunë, ka bërë të mundur ndalimin e dy punonjësve të firmës që kryente punimet në rrugën Skelë-Ujë i ftohtë.

Atentati në Peqin, vrasja e të riut & lidhja e tij familjare me viktimat e atentatit të një viti më parë në Elbasan
13/12 20:27
Prishen godinat e pabanueshme në Universitetin Bujqësor, Rama & Veliaj japin lajmin e mirë për familjet
13/12 19:34
Ligji i ri për mediat, ja cfarë parashikon kundër ‘fake news’ dhe portaleve në të zezë
13/12 19:32
Konviktet shemben me eksploziv, Universiteti Bujqësor u dëmtuan rëndë ditën e tërmetit
13/12 19:31
Buxheti për tërmetin, Qeveria planifikon 162 mln euro për rindërtimin
13/12 19:30
Ishte dëmtuar nga tërmeti, konvikti në Kamëz shembet me eksploziv
13/12 16:18
Shembet me eksploziv konvikti në Kamëz, ishte dëmtuar nga tërmeti
13/12 16:11
Rama dhe Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 mln euro, do shkojnë për ata që kanë nevojë
13/12 16:10
Librazhd/ Çifti vetëhelmohet pas dasmës. 19 vjeçarja humb jetën, bashkëshorti në gjendje të rëndë
13/12 15:26
Buxheti për tërmetin, Qeveria planifikon 162 mln euro për rindërtimin
13/12 15:20
Ujësjellësi pezullon faturat, të dëmtuarit nga tërmeti në Tiranë e Durrës nuk do të paguajnë
13/12 15:17
Shëmbet shkolla e re në Durrës, u ndërtua në 2007, ish-drejtori: Ishte me probleme në ndërtim
13/12 15:15
Sot derbi Partizani-Tirana/ Zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania”
13/12 14:49
Diskutohet Buxheti 2020/ Në komision projekt buxheti me ndryshimet për tërmetin
13/12 14:49
Helmohet cifti i sapomartuar/ 5 ditë pas dasme. Vdes nusja 19-vjecare, dhëndri në gjendje të rëndë
13/12 14:49
Masazhi tajlandez i shpinës, pjesë e trashëgimisë UNESCO!
13/12 14:33
Shtëpitë me 10 mijë euro më pak/ Durrës, pas tërmetit tregu imobiliar merr goditje të rëndë
13/12 14:32
Pallati i dëmtuar te “Shkëmbi i Kavajës”, banorët refuzojnë të futen brenda
13/12 14:15
Po punonin për shembjen e shkollës/ Ndërtesa rrëzohet papritur, rrezikoi jetën e punëtorëve (video)
13/12 13:45
“Hiqni depozitat nga tarraca”/ Pas tërmetit u kërkohet banorëve t’i largojnë, janë të rrezikshme
13/12 13:30