Vlerëson kuqezinjtë, ish-kapiteni Lala pret festë shqiptare
29/05/2018 20:49

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit, Altin Lala vlerësoi atmosferën pozitive dhe rritjen që ka pësuar ekipi kuqezi në vitet e fundit.